LEGO Happy to Help! 5007370

Ksika zabaw dla fanw LEGO CITY

happy to help 5007370
  • City Motyw
  • 5007370 SKU

LEGO City: Happy to Help! to godziny zabaw dla dzieci. 32 strony z dowcipnymi komiksami, ?wiczeniami i zagadkami, które zapewni? najm?odszym czas wype?niony przygodami. Idealny prezent dla fanów serialu telewizyjnego ?LEGO City Adventures?. Do zestawu do??czona jest równie? zach?caj?ca do kreatywnej zabawy minifigurka Harla Hubbsa.

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Happy to Help! 5007370

LEGO.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis LEGO Happy to Help! 5007370

LEGO City: Happy to Help! to godziny zabaw dla dzieci. 32 strony z dowcipnymi komiksami, ćwiczeniami i zagadkami, które zapewnią najmłodszym czas wypełniony przygodami. Idealny prezent dla fanów serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”. Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Harla Hubbsa.

  • Książka zabaw LEGO City: Happy to Help! – 32-stronicowa kolorowa książka w miękkiej oprawie z komiksami, pomysłami na zabawy i zagadkami nawiązującymi do serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”
  • Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Harla Hubbsa, dzięki której dzieci mogą odtwarzać historie z książki lub z serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”
  • Pomysł na prezent dla młodych fanów LEGO City – książka ma ok. 28 cm długości i 20 cm szerokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Happy to Help!
SKU
5007370
Motyw
LEGO City
LEGO price
39,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.