LEGO Happy to Help! 5007370

Ksika zabaw dla fanw LEGO CITY

happy to help 5007370
  • LEGO City Temat
  • 5007370 SKU

LEGO City: Happy to Help! to godziny zabaw dla dzieci. 32 strony z dowcipnymi komiksami, ćwiczeniami i zagadkami, które zapewnią najmłodszym czas wypełniony przygodami. Idealny prezent dla fanów serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”. Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Harla Hubbsa.Książka zabaw LEGO City: Happy to Help! – 32-stronicowa kolorowa książka …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Happy to Help! 5007370

LEGO.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis LEGO Happy to Help! 5007370

LEGO City: Happy to Help! to godziny zabaw dla dzieci. 32 strony z dowcipnymi komiksami, ćwiczeniami i zagadkami, które zapewnią najmłodszym czas wypełniony przygodami. Idealny prezent dla fanów serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”. Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Harla Hubbsa.

  • Książka zabaw LEGO City: Happy to Help! – 32-stronicowa kolorowa książka w miękkiej oprawie z komiksami, pomysłami na zabawy i zagadkami nawiązującymi do serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”
  • Do zestawu dołączona jest również zachęcająca do kreatywnej zabawy minifigurka Harla Hubbsa, dzięki której dzieci mogą odtwarzać historie z książki lub z serialu telewizyjnego „LEGO City Adventures”
  • Pomysł na prezent dla młodych fanów LEGO City – książka ma ok. 28 cm długości i 20 cm szerokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Happy to Help!
SKU
5007370
Temat
LEGO City
LEGO price
39,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.