LEGO 40375 Akcesoria sportowe

Zestaw sportowych akcesoriów LEGO z mnóstwem detali

lego 40375 akcesoria sportowe
  • 36 Elementy
  • Xtra Motyw
  • 40375 SKU

Zestaw Akcesoria sportowe LEGO xtra pozwala poczu? emocje uprawiania ró?nych dyscyplin. Dzieci znajd? w nim sprz?t do hokeja, jazdy na nartach i rolkach oraz ?ucznictwa, a tak?e puchar dla zwyci?zcy!

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 40375 Akcesoria sportowe

Lego.com LEGO.com 16,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 41,03 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Xtra

Opis LEGO 40375 Akcesoria sportowe

  • Zestaw Akcesoria sportowe LEGO xtra pozwala poczuć emocje uprawiania różnych dyscyplin. Dzieci znajdą w nim sprzęt do hokeja, jazdy na nartach i rolkach oraz łucznictwa, a także puchar dla zwycięzcy!
  • Ten niezwykły zestaw nadaje się do zabawy w pojedynkę lub urządzania zawodów na niby w gronie przyjaciół. Można go także połączyć z innymi zestawami LEGO, co otwiera zupełnie nowe możliwości.
  • Ten zestaw konstrukcyjny to idealny prezent pod choinkę lub na urodziny dla każdego dziecka w wieku od 6 lat. Zawiera 36 elementów i przystępnie napisane instrukcje, które pomogą maluchom uporać się z budowaniem.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Akcesoria sportowe
SKU
40375
Elementy
36
Motyw
LEGO Xtra
LEGO price
16,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.