LEGO 41667 Kostka gier Olivii

Małe pudełko z mnóstwem frajdy, które możesz zabrać wszędzie

LEGO 41667 Olivia\'s Gaming Cube - 20210502
 • 64 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41667 SKU

Podaruj małym graczom prezent, który wprawi ich w zachwyt — Kostkę do gry Olivii LEGO® Friends (41667). Urocza skrzyneczka mieści w sobie miniaturowe centrum gier, a całość idealnie nadaje się na przenośny prezent dla fanów LEGO.Zamknięty w kostce zestaw jest pełen kreatywnych elementów — znajdziesz w nim minilaleczkę LEGO® Friends Olivię, zabawkowego kota w jednym …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 41667 Kostka gier Olivii

Lego.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 48,06 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis LEGO 41667 Kostka gier Olivii

 • Podaruj małym graczom prezent, który wprawi ich w zachwyt — Kostkę do gry Olivii LEGO Friends (41667). Urocza skrzyneczka mieści w sobie miniaturowe centrum gier, a całość idealnie nadaje się na przenośny prezent dla fanów LEGO.
 • Zamknięty w kostce zestaw jest pełen kreatywnych elementów — znajdziesz w nim minilaleczkę LEGO Friends Olivię, zabawkowego kota w jednym z czterech możliwych kolorów, wygodny fotel, głośniki, słuchawki, telewizor i kubek.
 • Dzieci mogą bawić się klockami poza kostką lub schować je do środka i zabierać wszędzie ze sobą. Zestaw zmieści się łatwo w szkolnym plecaku, więc chłopcy i dziewczynki mogą bawić się nim także na przerwach.
 • Ta miniaturowa kostka do gry to idealny improwizowany prezent na urodziny lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które uwielbiają przenośne zabawki, granie i kreatywną zabawę.
 • Ta urocza zabawka o wymiarach ok. 7 cm wysokości, 7 cm szerokości i 5 cm głębokości wygląda jak mały plecak, więc będzie fajną ozdobą na biurko i nie zajmie zbyt wiele miejsca.
 • Podaruj dzieciom zestawy LEGO Friends, by poznały miasto Heartlake, gdzie króluje kreatywna zabawa i fantastyczna przyjaźń. Dzieci znajdą tu postacie, z którymi mogą się identyfikować, i z pewnością poczują się mile widzianymi gośćmi.
 • Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka LEGO, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Zestawy LEGO Friends są dokładnie testowane, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kostka gier Olivii
SKU
41667
EAN
5702016915723
Elementy
64
Motyw
LEGO Friends
LEGO price
39,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.