LEGO 41670 Baletowa kostka Stephanie

Przenośna zabawka dla miłośników tańca

LEGO 41670 Stephanie\'s Ballet Cube - 20210502
 • 60 Elementy
 • LEGO Friends Motyw
 • 41670 SKU

Podaruj miłośnikom tańca przenośny zestaw LEGO® Friends Baletowa kostka Stephanie (41670), który umili im daleką podróż i pozwoli w każdej chwili wcielić się w role artystów baletowych.Zabawka zawiera minilaleczkę i figurkę królika w jednym z czterech losowych kolorów, a także kreatywne akcesoria, które podsuną dzieciom pomysły na zabawę: poręcz, pianino, lustro, puchar i koronę.Dzieci mogą …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 41670 Baletowa kostka Stephanie

Lego.com LEGO.com 39,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Friends

Opis LEGO 41670 Baletowa kostka Stephanie

 • Podaruj miłośnikom tańca przenośny zestaw LEGO Friends Baletowa kostka Stephanie (41670), który umili im daleką podróż i pozwoli w każdej chwili wcielić się w role artystów baletowych.
 • Zabawka zawiera minilaleczkę i figurkę królika w jednym z czterech losowych kolorów, a także kreatywne akcesoria, które podsuną dzieciom pomysły na zabawę: poręcz, pianino, lustro, puchar i koronę.
 • Dzieci mogą wymyślać zabawy i udawać, że grają na pianinie lub rozciągają się przy poręczy. Wszystkie elementy można zamocować do podstawy, więc nic nie zginie podczas podróży.
 • Doskonały wybór na prezent bez okazji dla dzieci w wieku od 6 lat, które lubią zabawki ze zwierzakami. Proste modele z tych zestawów mogą być świetnym wprowadzeniem do świata niezwykłych konstrukcji LEGO.
 • Model LEGO Friends ma ok. 7 cm wysokości i 7 cm szerokości, a kostka jest stylizowana na śliczny plecak, więc dzieci chętnie postawią ją w widocznym miejscu.
 • Zaproś dzieci do miasta Heartlake w świecie LEGO Friends — miejsca, w którym króluje pomysłowa zabawa. Dzieci znajdą tu postacie, z którymi mogą się identyfikować, i z pewnością poczują się jak w domu.
 • Elementy, z których zbudowana jest ta nowa zabawka, spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Klocki i elementy tej zabawki LEGO Friends zostały przetestowane na niemal każdy możliwy sposób, aby można było mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa, a zabawa nimi będzie przyjemnością.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Baletowa kostka Stephanie
SKU
41670
EAN
5702016915754
Elementy
60
Motyw
LEGO Friends
LEGO price
39,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.