lego 45002 zaawansowane maszyny

LEGO Zaawansowane maszyny 45002

 • 95 Elementy
 • LEGO Education
 • SKU 45002

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

1.349,00 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Zaawansowane maszyny 45002

Pozwól swoim uczniom zostać profesjonalnymi konstruktorami! Zestaw Zaawansowane maszyny pomoże dzieciom rozwinąć zdolności manualne, wyobraźnię i umiejętność rozwiązywania problemów podczas budowania klasycznych maszyn.

 • Cele edukacyjne:
 • Rozwiązywanie problemów
 • Kreatywność
 • Koordynacja wzrokowo-ruchowa Wyjątkowe cechy zestawu:
 • Prezentuje dzieciom podstawowe zagadnienia związane z inżynierią.
 • Zawiera 4 śrubokręty ze zintegrowanymi śrubami do łączenia specjalnych klocków.
 • Zawiera 2 karty z instrukcjami budowania 2 modeli konstrukcyjnych.
 • W komplecie broszura z ćwiczeniami i pomysłami na szybkie modele.

Jeśli jesteś nauczycielem i kupujesz nasze produkty dla szkół lub w celu realizacji innych akredytowanych form nauczania, kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej na temat sposobów pozyskania i wykorzystania przedstawionych rozwiązań w nauce dostosowanej do potrzeb lokalnego programu nauczania i uzyskać informacje na temat m.in. opcji dotyczących pakietów dla klas, oferty dotyczącej rozwoju zawodowego oraz porad w zakresie rozwiązań dla klas. https://education.lego.com/shop/find-distributor

Jesteś użytkownikiem domowym i szukasz ćwiczeń przeznaczonych do nauki dzieci w dowolnym wieku, które można wykonać w domu?
Dzieci mają bujną wyobraźnię i wrodzoną ciekawość, lubią odkrywać nowe rzeczy i nie boją się wyzwań, zarówno w szkole, jak i w domu. Ten potencjał można łatwo wykorzystać dzięki odpowiednim materiałom. Po to właśnie powstało LEGO Education. Nauka oparta na praktyce pomaga w tworzeniu nowych koncepcji i modeli, umożliwiając jednocześnie ćwiczenie ważnych umiejętności takich jak komunikatywność, zdolność współpracy, krytyczne myślenie czy kreatywność.

Od ponad 40 lat LEGO Education opracowuje rozwiązania edukacyjne w duchu dobrze ugruntowanej teorii mówiącej, że najlepszym sposobem skutecznej nauki i zapamiętywania w przypadku dzieci są ćwiczenia praktyczne. Nasze produkty to nie zabawki — dzięki wykorzystaniu materiałów edukacyjnych LEGO Education w warunkach domowych dzieci mogą dobrze się bawić, ucząc się nowych rzeczy jako uzupełnienie lokalnego programu nauczania.

LEGO Education oferuje wsparcie przed- i posprzedażowe, aby zagwarantować maksymalną skuteczność nauczania z użyciem oferowanych materiałów. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Inni również oglądali

lego 45018 zbuduj emocje
LEGO Zbuduj Emocje 45018
479,00 zł
may hub lego 45609 technic
Mały Hub LEGO Technic 45609
1.149,00 zł
zestaw dodatkowy lego 45680 education spike prime
Zestaw dodatkowy LEGO 45680 Education SPIKE Prime
547,99 zł
lego 45026 rury
LEGO Rury 45026
829,00 zł
lego 45025 pociag do programowania
LEGO 45025 Pociąg do programowania
1.116,99 zł
lego 45028 moj swiat xl
LEGO Mój świat XL 45028
1.449,00 zł