LEGO Zbuduj własną przygodę 5006806

Ksieczka z mnstwem przygd w LEGO City

lego 5006806 zbuduj wlasna przygode
  • LEGO City Temat
  • 5006806 SKU

Podaruj dzieciom zestaw LEGO City Zbuduj własną przygodę, aby ich zabawa w świecie LEGO stała się jeszcze bardziej ekscytująca! W pudełku znajdą kolorową książeczkę z 80 stronami pełnymi inspirujących pomysłów, podpowiedzi i wskazówek budowania niezwykłych zabawek. W zestawie jest też 45 klocków LEGO i instrukcja budowania wyjątkowego samochodu policyjnego, a do tego minifigurka policjanta, by …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Zbuduj własną przygodę 5006806

Lego.com LEGO.com 119,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO City

Opis LEGO Zbuduj własną przygodę 5006806

Podaruj dzieciom zestaw LEGO City Zbuduj własną przygodę, aby ich zabawa w świecie LEGO stała się jeszcze bardziej ekscytująca! W pudełku znajdą kolorową książeczkę z 80 stronami pełnymi inspirujących pomysłów, podpowiedzi i wskazówek budowania niezwykłych zabawek. W zestawie jest też 45 klocków LEGO i instrukcja budowania wyjątkowego samochodu policyjnego, a do tego minifigurka policjanta, by zabawa mogła się rozpocząć od razu. Zestaw pozwala dzieciom zbudować nowe modele z posiadanych klocków LEGO, a potem wybrać się na poszukiwanie przygód z książeczką.

  • Kolorowa, ilustrowana książka w twardej oprawie. Zawiera 80 stron pełnych ciekawych historii, podpowiedzi i wskazówek, które pomogą dzieciom zbudować nowe zabawki LEGO z klocków, które mają już w domu.
  • Doskonały pomysł na prezent dla siedmiolatków i starszych dzieci. W pudełku czeka 45 klocków LEGO, minifigurka policjanta oraz instrukcje budowania wyjątkowego radiowozu, by zabawa mogła się rozpocząć od razu
  • Książka ma ok. 25 cm długości i 21 cm szerokości i jest w języku angielskim.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zbuduj własną przygodę
SKU
5006806
Temat
LEGO City
LEGO price
119,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.