LEGO Zaczarowana skarbnica 5006808

Czarujca ksika dla modych fanw serii LEGO

lego 5006808 zaczarowana skarbnica
  • LEGO Disney Motyw
  • 5006808 SKU

LEGO │ Disney Princess Zaczarowana skarbnica to licząca 128 stron bogato ilustrowana książka, dzięki której dzieci przeniosą się do magicznych światów. Książka pozwala młodym czytelnikom poznać księżniczki Disneya, przedstawia popularne zestawy LEGO i zawiera minilaleczkę Vaiany. Publikacja odkryje przed dziećmi tajemnice zamku Śpiącej Królewny, pozwoli przelecieć się magicznym dywanem z Dżasminą i Aladynem, wyruszyć na …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Zaczarowana skarbnica 5006808

LEGO.com LEGO.com 64,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Disney

Opis LEGO Zaczarowana skarbnica 5006808

LEGO │ Disney Princess Zaczarowana skarbnica to licząca 128 stron bogato ilustrowana książka, dzięki której dzieci przeniosą się do magicznych światów. Książka pozwala młodym czytelnikom poznać księżniczki Disneya, przedstawia popularne zestawy LEGO i zawiera minilaleczkę Vaiany. Publikacja odkryje przed dziećmi tajemnice zamku Śpiącej Królewny, pozwoli przelecieć się magicznym dywanem z Dżasminą i Aladynem, wyruszyć na oceaniczną przygodę z Vaianą i nie tylko.

  • Dzięki ilustrowanej 128-stronicowej książce w twardej oprawie dzieci poznają postacie z serii LEGO

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Zaczarowana skarbnica
SKU
5006808
Motyw
LEGO Disney
LEGO price
64,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.