LEGO 71708 Sklep dla graczy

Przeżyj niezwykłe przygody w NINJAGO z odjazdowym zestawem, w którym czeka model sklepu do zbudowania i dziewięć minifigurek!

Produkt detaljer

SKU
71708
Elementy
218 kawałki
Motyw
Wiek
LEGO hinta
159,99 zł

O LEGO 71708 Sklep dla graczy

  • Wspaniały sklep LEGO® z dziewięcioma minifigurkami LEGO z gry Wspaniałe Imperium. Idealnie nadaje się na prezent dla dzieci, które uwielbiają świat NINJAGO® i wymyślanie własnych historii, w których wykorzystują kolekcjonerskie zabawki ninja.
  • Zestaw zawiera 9 minifigurek, wśród których są Cyfrowy Jay, Awatar Nyi i Awatar Cole’a z NINJAGO®, i figurki Różowego Zane’a i Harumi. W sklepie znajdziesz broń i kapelusze dla figurek NINJAGO — kolejny element inspirujący do wymyślania historii!
  • Na stoiskach w wyjątkowym sklepie LEGO® czeka sześć różnych kapeluszy dla ninja oraz wiele rodzajów nowej broni. Możliwość ubrania i uzbrojenia dziewięciu figurek, które będą przeżywać przygody w sklepie dla graczy, rozpali dziecięcą wyobraźnię.
  • 218-elementowy zestaw z modelem sklepu można szybko zbudować. To świetny prezent dla każdego dziecka w wieku od 7 lat. Te zabawki z opowieści o ninja to nowość na styczeń 2020 r., która zapewni mnóstwo radości i rozrywki kreatywnym dzieciakom.
  • Zabawkowy sklep jest na tyle mały, że można bawić się nim w domu albo zabrać w podróż. Stoisko z Key-Tanami ma ok. 14 cm wysokości i 9 cm szerokości.
  • Ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii, więc dzieci mogą zacząć się nią bawić od razu po zbudowaniu — same lub z przyjaciółmi. Zabawa kolekcjonerskimi modelami ze świata ninja nigdy się nie kończy.
  • Dzięki interaktywnym instrukcjom Instructions PLUS budowa tego sklepu LEGO® będzie jeszcze fajniejszym przeżyciem. Dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life, umożliwiają obracanie i przybliżanie widoku modelu, by dzieci łączyły budowanie z zabawą.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO® NINJAGO® to paliwo dla kreatywności. Dzięki nim dzieci mogą znaleźć się w fascynującym świecie wojowników ninja, by w towarzystwie ulubionych bohaterów wyruszyć na spotkanie niezliczonych przygód i stoczyć wiele bitew.
  • Klocki LEGO®, z których składa się ta zabawka, już od ponad 60 lat odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Zachowują spójny wygląd, są ze sobązgodne i można je zawsze rozdzielić.
  • Klocki LEGO® użyte w tej zabawce akcji zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dając dzieciom zabawkę LEGO w prezencie wiesz, że są one w dobrych rękach.