LEGO 71708 Sklep dla graczy

Przeżyj niezwykłe przygody w NINJAGO z odjazdowym zestawem, w którym czeka model sklepu do zbudowania i dziewięć minifigurek!

lego 71708 sklep dla graczy
 • 218 Elementy
 • LEGO NINJAGO Motyw
 • 71708 SKU

Wspaniały sklep LEGO® z dziewięcioma minifigurkami LEGO z gry Wspaniałe Imperium. Idealnie nadaje się na prezent dla dzieci, które uwielbiają świat NINJAGO® i wymyślanie własnych historii, w których wykorzystują kolekcjonerskie zabawki ninja.Zestaw zawiera 9 minifigurek, wśród których są Cyfrowy Jay, Awatar Nyi i Awatar Cole'a z NINJAGO®, i figurki Różowego Zane'a i Harumi. W sklepie …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71708 Sklep dla graczy

Lego.com LEGO.com 159,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 261,63 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO 71708 Sklep dla graczy

 • Wspaniały sklep LEGO z dziewięcioma minifigurkami LEGO z gry Wspaniałe Imperium. Idealnie nadaje się na prezent dla dzieci, które uwielbiają świat NINJAGO i wymyślanie własnych historii, w których wykorzystują kolekcjonerskie zabawki ninja.
 • Zestaw zawiera 9 minifigurek, wśród których są Cyfrowy Jay, Awatar Nyi i Awatar Cole'a z NINJAGO, i figurki Różowego Zane'a i Harumi. W sklepie znajdziesz broń i kapelusze dla figurek NINJAGO — kolejny element inspirujący do wymyślania historii!
 • Na stoiskach w wyjątkowym sklepie LEGO czeka sześć różnych kapeluszy dla ninja oraz wiele rodzajów nowej broni. Możliwość ubrania i uzbrojenia dziewięciu figurek, które będą przeżywać przygody w sklepie dla graczy, rozpali dziecięcą wyobraźnię.
 • 218-elementowy zestaw z modelem sklepu można szybko zbudować. To świetny prezent dla każdego dziecka w wieku od 7 lat. Te zabawki z opowieści o ninja to nowość na styczeń 2020 r., która zapewni mnóstwo radości i rozrywki kreatywnym dzieciakom.
 • Zabawkowy sklep jest na tyle mały, że można bawić się nim w domu albo zabrać w podróż. Stoisko z Key-Tanami ma ok. 14 cm wysokości i 9 cm szerokości.
 • Ta zabawka konstrukcyjna nie wymaga baterii, więc dzieci mogą zacząć się nią bawić od razu po zbudowaniu — same lub z przyjaciółmi. Zabawa kolekcjonerskimi modelami ze świata ninja nigdy się nie kończy.
 • Dzięki interaktywnym instrukcjom Instructions PLUS budowa tego sklepu LEGO będzie jeszcze fajniejszym przeżyciem. Dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life, umożliwiają obracanie i przybliżanie widoku modelu, by dzieci łączyły budowanie z zabawą.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO NINJAGO to paliwo dla kreatywności. Dzięki nim dzieci mogą znaleźć się w fascynującym świecie wojowników ninja, by w towarzystwie ulubionych bohaterów wyruszyć na spotkanie niezliczonych przygód i stoczyć wiele bitew.
 • Klocki LEGO, z których składa się ta zabawka, już od ponad 60 lat odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Zachowują spójny wygląd, są ze sobązgodne i można je zawsze rozdzielić.
 • Klocki LEGO użyte w tej zabawce akcji zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dając dzieciom zabawkę LEGO w prezencie wiesz, że są one w dobrych rękach.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Sklep dla graczy
SKU
71708
EAN
5702016616941
UPC
673419318150
Elementy
218
Motyw
LEGO NINJAGO
LEGO price
159,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.