LEGO 71712 Imperialna świątynia szaleństwa

Fantastyczny model świątyni i sześć minifigurek do pełnej akcji zabawy w świecie NINJAGO!

lego 71712 imperialna swiatynia szalenstwa
 • 810 Elementy
 • LEGO NINJAGO Motyw
 • 71712 SKU

Świetna zabawka LEGO® NINJAGO® z modelem świątyni kryjącej różne niezwykłe pułapki, a do tego sześć minifigurek z gry Wspaniałe Imperium. To idealny prezent dla dzieci, które lubią wcielać się w postacie ninja z bohaterskiej ekipy wojowników.W zestawie do zbudowania jest świątynia NINJAGO® i sześć minifigurek — Cyfrowy Jay, Lloyd i Cole z NINJAGO oraz złoczyńcy …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71712 Imperialna świątynia szaleństwa

Lego.com LEGO.com 359,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 626,00 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO 71712 Imperialna świątynia szaleństwa

 • Świetna zabawka LEGO NINJAGO z modelem świątyni kryjącej różne niezwykłe pułapki, a do tego sześć minifigurek z gry Wspaniałe Imperium. To idealny prezent dla dzieci, które lubią wcielać się w postacie ninja z bohaterskiej ekipy wojowników.
 • W zestawie do zbudowania jest świątynia NINJAGO i sześć minifigurek — Cyfrowy Jay, Lloyd i Cole z NINJAGO oraz złoczyńcy Unagami, Sushimi i Czerwony Daszek. Zestaw stymuluje kreatywność i pozwala wymyślać bitwy, więc zabawa będzie świetna.
 • Niesamowicie szczegółowy model świątyni gwarantuje wiele godzin ekscytującej zabawy. Dzieci będą próbowały uniknąć pułapek i straszliwego Sushimiego, by potem za pomocą trzech Key-Tan otworzyć drzwi do ukrytego na szczycie tronu Unagamiego.
 • Zestaw z modelem świątyni ma 810 elementów i będzie świetnym prezentem LEGO na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci w wieku od 9 lat, którzy będą mieć dużo satysfakcji z samodzielnego ukończenia budowy.
 • Ta przygodowa zabawka to nowość na styczeń2020 r. Ma odpowiednie rozmiary, by bawić się nią w domu lub postawić jako ozdobę pomieszczenia. Świątynia Imperium ma ok. 38 cm wysokości, 22 cm długości i 28 cm szerokości.
 • Ta zabawka ze świata ninja nie wymaga baterii, więc dzieci mogą zacząć się nią bawić od razu po zbudowaniu — same lub z przyjaciółmi. Akcja może trwać bez końca!
 • Zbudowanie tego zestawu akcji to zadanie w sam raz dla dzieci, który przy łączeniu klocków będą mieć do pomocy przejrzyście napisane instrukcje.
 • Zestawy do budowania modeli LEGO NINJAGO to paliwo dla kreatywności. Dzieci mogą znaleźć się w fascynującym świecie wojowników ninja, by z ulubionymi bohaterami wyruszyć na spotkanie niezliczonych przygód i stoczyć ekscytujące bitwy.
 • Klocki LEGO, z których składa się ta zabawka, już od ponad 60 lat odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je zawsze rozdzielić. Nawet Unagami nie zdoła ich pokonać!
 • Klocki LEGO użyte w tej zabawce akcji zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dając dzieciom w prezencie zabawki LEGO, wiesz, że są w dobrych rękach.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Imperialna świątynia szaleństwa
SKU
71712
EAN
5702016616989
UPC
673419318198
Elementy
810
Motyw
LEGO NINJAGO
LEGO price
359,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.