LEGO 71722 Lochy Szkieletowego Czarownika

Świetny zestaw z lochami i ośmioma figurkami do zabawy w NINJAGO

lego 71722 lochy szkieletowego czarownika
 • 1171 Elementy
 • LEGO NINJAGO Motyw
 • 71722 SKU

Gra planszowa i zestaw LEGO® z lochami do budowania, a w nim Bohaterski Cole, Bohaterski Zane i Bohaterski Lloyd do odgrywania scenek z serialu NINJAGO®. Idealna zabawka w stylu ninja dla dzieci, które uwielbiają wymyślać własne historie i grać w gry planszowe.Zestaw LEGO® NINJAGO® Lochy Szkieletowego Czarownika (71722) zawiera osiem figurek, więc dzieci mogą ponownie …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 71722 Lochy Szkieletowego Czarownika

Lego.com LEGO.com 469,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 750,00 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO 71722 Lochy Szkieletowego Czarownika

 • Gra planszowa i zestaw LEGO z lochami do budowania, a w nim Bohaterski Cole, Bohaterski Zane i Bohaterski Lloyd do odgrywania scenek z serialu NINJAGO. Idealna zabawka w stylu ninja dla dzieci, które uwielbiają wymyślać własne historie i grać w gry planszowe.
 • Zestaw LEGO NINJAGO Lochy Szkieletowego Czarownika (71722) zawiera osiem figurek, więc dzieci mogą ponownie przeżyć emocjonujące przygody w lochach znanych z serialu NINJAGO. Spinner-kostka pozwala przenieść zabawę na planszę do gry LEGO, więc dawka rozrywki jest podwójna.
 • Ten fantastyczny zestaw to jednocześnie zabawka, która pozwala inscenizować walki znane z serialu NINJAGO, i gra planszowa LEGO, która pozwala dzieciom ruszyć trasą pełną pułapek i innych niebezpieczeństw, by na końcu zmierzyć się ze Szkieletowym Czarownikiem.
 • Ten liczący 1171 elementów zestaw LEGO NINJAGO z mnóstwem figurek zapewni doskonałą zabawę w budowanie wszystkim chłopcom i dziewczynkom od 9. roku życia. To także świetny materiał naprezent urodzinowy lub podarunek LEGO bez okazji.
 • Ta zabawka z wojownikami ninja to nowość na czerwiec 2020 r. Ma odpowiednie rozmiary, by bawić się nią w domu lub postawić na półce jako ozdobę. Zabawkowe lochy mają ok. 31 cm wysokości, 27 cm długości i 43 cm szerokości.
 • Mali ninja nie potrzebują baterii, by wyruszyć do lochów w poszukiwaniu przygody — kreatywna zabawa solo lub w towarzystwie przyjaciół zaczyna się zaraz po zbudowaniu zestawu. Zabawa może trwać bez końca!
 • Do gry planszowej NINJAGO dołączone są przystępnie napisane instrukcje, które pomogą dzieciom uporać się z łączeniem klocków i szybko rozpocząć zabawę.
 • Zestawy konstrukcyjne LEGO NINJAGO są paliwem dla dziecięcej wyobraźni. Dzięki nim dzieci mogą znaleźć się w fascynującym świecie bohaterskich ninja, by w ich towarzystwie wyruszyć na spotkanie niezliczonych przygód i stoczyć wiele bitew.
 • Klocki LEGO, z których składa się ta zabawka, odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowująspójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością rozdzielić. Nawet Szkieletowy Czarownik nie da im rady!
 • Klocki LEGO użyte w tej zabawce akcji z bronią ninja zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Zabawki LEGO to pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Lochy Szkieletowego Czarownika
SKU
71722
EAN
5702016617078
UPC
673419318280
Elementy
1171
Motyw
LEGO NINJAGO
LEGO price
469,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.