LEGO 75271 Śmigacz Luke’a Skywalkera

Z kultowym śmigaczem X-34 Luke’a Skywalkera z serii LEGO Star Wars zabawa będzie pełna akcji!

lego 75271 smigacz lukea skywalkera
 • 236 Elementy
 • Star Wars Motyw
 • 75271 SKU

Pozwól swojemu ma?emu Luke?owi Skywalkerowi zasi??? za sterami ?migacza X-34 z zestawu 75271 LEGO Star Wars (nowo?? na stycze? 2020 r.). Ma wiele fajnych detali, w tym baga?nik na makrolornetk? i zatrzask do mocowania karabinu blasterowego.

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 75271 Śmigacz Luke’a Skywalkera

Lego.com LEGO.com 139,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO 75271 Śmigacz Luke’a Skywalkera

 • Pozwól swojemu małemu Luke’owi Skywalkerowi zasiąść za sterami śmigacza X-34 z zestawu 75271 LEGO Star Wars (nowość na styczeń 2020 r.). Ma wiele fajnych detali, w tym bagażnik na makrolornetkę i zatrzask do mocowania karabinu blasterowego.
 • Zestaw konstrukcyjny zawiera trzy minifigurki: słynnego bohatera Gwiezdnych Wojen Luke'a Skywalkera (z nowością na styczeń 2020 r. — poncho z tkaniny), C-3PO oraz uzbrojonego Jawę i jego jaskiniową kryjówkę, która pozwala odegrać sceny walki.
 • Niezwykle szczegółowa zabawka z serii Star Wars pozwoli fanom na nowo przeżyć wydarzenia z filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”. W zestawie jest też mnóstwo klocków LEGO, które zachęcają do kreatywnego budowania i zabawy.
 • 236-elementowy zestaw z serii Star Wars nadaje się do zabawy w pojedynkę lub w grupie i może być idealnym prezentem dla dzieci w wieku od 7 lat, a także budzącym wspomnienia podarunkiem dla każdego fana filmu „Gwiezdne Wojny: Nowa nadzieja”.
 • Śmigacz Luke'a ma ok. 5 cm wysokości, 20 cm długości i 11 cm szerokości, więc dzieci mogą go łatwo spakować i zabrać w podróż razem z minifigurkami Star Wars i modelem jaskini!
 • Ten kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny LEGO Star Wars składa się z samych klocków LEGO i nie wymaga baterii, bo jest zasilany przez dziecięcą kreatywność, więc zabawa i przygody mogą trwać bez końca!
 • Dzięki intuicyjnym funkcjom instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Life budowanie zestawu będzie jeszcze fajniejsze. Nawet najmłodsi budowniczowie mogą powiększać, obracać i wizualizować model Star Wars, który właśnie składają z klocków.
 • Zestawy LEGO Star Wars otwierają dzieciom i dorosłym fanom drzwi do świata nieograniczonych możliwości budowania i wcielania się w postacie bohaterów, pozwalając wymyślać własne przygody i odtwarzać sceny z filmowej sagi.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez użycia Mocy! Spełniają one najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będą się łatwo łączyć.
 • Klocki i elementy LEGO są badane na wiele sposobów — zrzucane, podgrzewane, zgniatane i skręcane. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw konstrukcyjny spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — ziemskie i galaktyczne!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Śmigacz Luke’a Skywalkera
SKU
75271
Elementy
236
Motyw
LEGO Star Wars
LEGO price
139,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.