LEGO 75276 Hełm szturmowca

Kultowy, kolekcjonerski model LEGO Star Wars Hełm szturmowca do ustawienia na półce

lego 75276 helm szturmowca
 • 647 Elementy
 • LEGO Star Wars Motyw
 • 75276 SKU

Miłośnicy „Gwiezdnych Wojen™” mogą zadeklarować swoją lojalność Imperium — i pochwalić się elitarnymi umiejętnościami konstrukcyjnymi LEGO® — budując i ustawiając na półce niesamowicie szczegółową replikę hełmu szturmowca (75276). Charakterystyczny kształt i autentyczne detale hełmu szturmowca zostały wspaniale oddane z klocków LEGO® ozdobionych szczegółowymi naklejkami. Model można ustawić na podstawce z tabliczką z nazwą, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 75276 Hełm szturmowca

Lego.com LEGO.com 279,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 712,04 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO 75276 Hełm szturmowca

 • Miłośnicy „Gwiezdnych Wojen” mogą zadeklarować swoją lojalność Imperium — i pochwalić się elitarnymi umiejętnościami konstrukcyjnymi LEGO — budując i ustawiając na półce niesamowicie szczegółową replikę hełmu szturmowca (75276).
 • Charakterystyczny kształt i autentyczne detale hełmu szturmowca zostały wspaniale oddane z klocków LEGO ozdobionych szczegółowymi naklejkami. Model można ustawić na podstawce z tabliczką z nazwą, która przywodzi na myśl niezapomniane sceny akcji z filmów „Gwiezdne Wojny”.
 • Hełm jest częścią serii wspaniałych kolekcjonerskich modeli LEGO Star Wars do zbudowania i ustawienia na półce. Zobacz też Hełm Boby Fetta (75277).
 • Model Star Wars złożony z 647 elementów będzie świetnym prezentem urodzinowym, świątecznym lub upominkiem niespodzianką dla dorosłych fanów serii i zapewni satysfakcjonujące wyzwanie dla każdego doświadczonego konstruktora LEGO.
 • Imponujący, kolekcjonerski zestaw LEGO Star Wars Hełm szturmowca ma ok. 18 cm wysokości, 13 cm szerokości i 14 cm głębokości, więc zrobi ogromne wrażenie jako ozdoba domu lub miejsca pracy.
 • Budowanie modelu niewymagającego baterii to spokojna, relaksująca rozrywka. Odpręż się, odetchnij głęboko i zbuduj niezwykły model LEGO Star Wars Hełm szturmowca!
 • Chcesz kupić ten model zagorzałemu miłośnikowi „Gwiezdnych Wojen”, który nigdy nie budował zestawów LEGO? Nie martw się! W komplecie są szczegółowe instrukcje, więc każdy może spróbować swoich sił w budowaniu tej wymagającej konstrukcji i dodać do swojej kolekcji własnoręcznie zbudowany model dekoracyjny.
 • W naszej ofercie znajdzie się zestaw LEGO Star Wars dla fanów w każdym wieku — bez względu na to, czy wolą odtwarzać sceny z filmów, wymyślać własne historie, czy też po prostu budować imponujące modele do ustawienia na półce.
 • Klocki LEGO można łączyć i rozdzielać bez przechodzenia na ciemną stronę Mocy! Spełniają one najwyższe standardy branżowe, więc doskonale do siebie pasują, a zabawa nimi nie wymaga siły.
 • Klocki i elementy LEGO są testowane na niemal wszystkie możliwe sposoby. Dzięki temu masz pewność, że ten kolekcjonerski model szturmowca LEGO Star Wars spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa — światowe i kosmiczne!

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Hełm szturmowca
SKU
75276
EAN
5702016617214
UPC
673419318426
Elementy
647
Motyw
LEGO Star Wars
Wiek
18+ lat
LEGO price
279,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.