lego 76146 mech spider mana

LEGO 76146 Mech Spider-Mana

 • 152 Elementy
 • LEGO Marvel
 • SKU 76146

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

49,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 76146 Mech Spider-Mana

 • Niesamowity mech Spider-Mana zapewni dzieciom większe i lepsze przygody z superbohaterami. Wystarczy umieścić minifigurkę za sterami pajęczego robota i już można ruszać w dowolne miejsce i schwytać w pajęczynę wszystko, co się chce.
 • Mech jest powiększoną wersją Spider-Mana z czterema pajęczymi nogami wystającymi z tyłu oraz dużą pajęczyną do łapania przestępców strzelającą z dłoni. W otwieranym kokpicie można umieścić minifigurkę Spider-Mana.
 • Dzieci mogą umieścić minifigurkę Spider-Manaw mechu, ustawić jego ręce i nogi w pozie bojowej i zmierzyć się ze wszystkimi złoczyńcami świata. Zestaw można połączyć z innymi figurkami superbohaterów i zestawami konstrukcyjnymi ze Spider-Manem.
 • Zestaw konstrukcyjny LEGO Marvel Spider-Man zapewni chłopcom i dziewczynkom od 6 lat niezliczone, pomysłowe przygody ze znanym superbohaterem. To popularny i pełen emocjonujących atrakcji prezent dla dzieci, które uwielbiają Spider-Mana.
 • Kolekcjonerski mech Spider-Mana ma ok. 15 cm wysokości, zachęca więc do pomysłowej zabawy na dużą skalę. Można go połączyć z innymi mechami LEGO Marvel, a po skończonej zabawie ustawić na półce w pokoju dziecięcym.
 • Ten pełen akcji zestaw nie wymaga baterii. Zabawa eksploracyjna nim jest możliwa w każdej chwili. Mechy LEGO bez elementów elektronicznych rozwijają zdolność kreatywnego myślenia, pomysłowego wcielania się w role oraz rozwiązywania problemów.
 • Model zawiera funkcję Instructions PLUS, dzięki której nawet maluchy mogą samodzielnie budować z klocków LEGO. Pozwalają one powiększać i obracać powstający model, a znaleźć je można w aplikacji LEGO Life na smartfony i tablety.
 • Zestawy LEGO Marvel Spider-Man to pełne akcji, pomysłowe przygody z superbohaterami dla dzieciaków, które chcą odgrywać sceny znane z filmów, wymyślać własne historyjki lub po prostu ustawić imponujący model na półce.
 • Zabawki LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić. Nie trzeba do tego supermocy — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Grupa LEGO przestrzega najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO, więc masz pewność, że zabawka jest bezpieczna dla Twojego dziecka.

Inni również oglądali

captain america construction figure 76258
LEGO Figurka Kapitana Ameryki do zbudowania 76258
174,99 zł
lego 76150 pajeczy odrzutowiec kontra mech venoma
LEGO 76150 Pajęczy odrzutowiec kontra mech Venoma
189,99 zł
black panther war on the water 76214
LEGO Czarna Pantera: wojna na wodzie 76214
429,99 zł
lego 76211 statek shuri
LEGO Statek Shuri 76211
239,99 zł
lego 76163 pelzacz venoma
LEGO 76163 Pełzacz Venoma
139,99 zł
wolverine s adamantium claws 76250
LEGO Szpony z adamantium Wolverine’a 76250
349,99 zł