LEGO 76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car i Jaguar I-PACE eTROPHY

Dwie repliki samochodów Jaguar z wyścigów Formuła E i I-PACE eTROPHY

lego 76898 formula e panasonic jaguar racing gen2 car i jaguar i pace etrophy
 • 565 Elementy
 • LEGO Speed Champions Motyw
 • 76898 SKU

Niesamowity zestaw konstrukcyjny, a w nim dwie repliki samochodów Jaguar z wyścigów Formuły E oraz I-PACE eTROPHY z wieloma realistycznymi detalami. To idealny prezent LEGO® dla tych, którzy lubią budować zabawkowe samochody i wymyślać dla nich własne emocjonujące historie. Oprócz modeli LEGO® samochodów Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 oraz Jaguar I-PACE eTROPHY w …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car i Jaguar I-PACE eTROPHY

Lego.com LEGO.com 189,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 300,00 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Speed Champions

Opis LEGO 76898 Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car i Jaguar I-PACE eTROPHY

 • Niesamowity zestaw konstrukcyjny, a w nim dwie repliki samochodów Jaguar z wyścigów Formuły E oraz I-PACE eTROPHY z wieloma realistycznymi detalami. To idealny prezent LEGO dla tych, którzy lubią budować zabawkowe samochody i wymyślać dla nich własne emocjonujące historie.
 • Oprócz modeli LEGO samochodów Formula E Panasonic Jaguar Racing Gen2 oraz Jaguar I-PACE eTROPHY w zestawie są też dwie minifigurki w kombinezonach wyścigowych i linia startu z trzema „sygnałami świetlnymi”, która przyda się przy urządzaniu wyścigów.
 • Od stycznia 2020 r. samochody z zestawów LEGO Speed Champions są o 25% większe niż dawniej. Zabawkowe samochodziki Jaguar będą świetnym uzupełnieniem kolekcji, ale można ich też użyć do organizacji własnych, domowych mistrzostw.
 • Zestaw przeznaczony dla chłopców i dziewczynek w wieku od 8 lat zawiera 564 elementy, a jego zbudowanie będzie naprawdę satysfakcjonującym wyzwaniem. Gotowymi modelami można bawić się samemu lub urządzić ekscytujące zawody w gronie przyjaciół.
 • Oba zabawkowe samochody są na tyle małe, że można bawić się nimi w domu albo zabrać w podróż. Wymiary modelu Jaguar I-PACE eTROPHY: ok. 6 cm wysokości, 16 cm długości i 6 cm szerokości.
 • Zestaw nie wymaga baterii, bo jest zasilany przez dziecięcą wyobraźnię, a to znaczy, że nie trzeba zjeżdżać do pit stopu!
 • W zestawie znajdują się łatwe do zrozumienia instrukcje, które pomogą Ci szybko ukończyć budowę obu modeli LEGO.
 • Zestawy LEGO Speed Champions z kolekcjonerskimi modelami pozwolą fanom zbudować pomniejszone repliki ulubionych maszyn wyścigowych i organizować zawody, dzięki którym poczują emocje towarzyszące wyścigom.
 • Klocki LEGO od 1958 r. niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić.
 • Te klocki i elementy LEGO zostały poddane wyczerpującym testom i spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Formula E Panasonic Jaguar Racing GEN2 car i Jaguar I-PACE eTROPHY
SKU
76898
EAN
5702016618341
UPC
673419319119
Elementy
565
Motyw
LEGO Speed Champions
LEGO price
189,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.