LEGO 80006 Motocykl Biały Smok

Czadowy zestaw z Motocyklem Białym Smokiem dla wielbicieli porządnej akcji!

lego 80006 motocykl bialy smok
 • 259 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80006 SKU

W zestawie LEGO® Monkie Kid™ (80006) na Twojego małego bohatera czeka supernowoczesny Motocykl Biały Smok Mei, a także kryjówka Byczych Klonów oraz chmurkowa deska Monkie Kida do zbudowania. Pomóż mu przeżyć nieliczone przygody! Kolekcjonerska zabawka z minifigurkami Monkie Kida, Mei, Boba i Snorta zawiera także broń i mnóstwo ciekawych dodatków, takich jak rozkładane skrzydła …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80006 Motocykl Biały Smok

Lego.com LEGO.com 129,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 328,71 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 80006 Motocykl Biały Smok

 • W zestawie LEGO Monkie Kid (80006) na Twojego małego bohatera czeka supernowoczesny Motocykl Biały Smok Mei, a także kryjówka Byczych Klonów oraz chmurkowa deska Monkie Kida do zbudowania. Pomóż mu przeżyć nieliczone przygody!
 • Kolekcjonerska zabawka z minifigurkami Monkie Kida, Mei, Boba i Snorta zawiera także broń i mnóstwo ciekawych dodatków, takich jak rozkładane skrzydła i wyrzutnia klocków, dzięki którym zabawa w odgrywanie ról będzie jeszcze ciekawsza.
 • Dodatkowo w kryjówce Byczych Klonów jest stanowisko strażnika z dwoma miotaczami klocków, „płonąca” brama i więzienie. Emocje gwarantowane! Ta wyjątkowa zabawka zapewni dzieciakom mnóstwo kreatywnej zabawy w pojedynkę i z przyjaciółmi!
 • Liczący 259 elementów zestaw LEGO z zabawkowym motocyklem będzie ciekawym, kreatywnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej okazji dla dzieci od 6 lat. Zapewni im wciągające wyzwanie konstrukcyjne i wiele godzin emocjonującej zabawy.
 • Zabawkowy motocykl LEGO ma ok. 7 cm wysokości, 18 cm długości i 6 cm szerokości — w sam raz, by włożyć go do plecaka i zabrać w podróż wraz z innymi modelami i minifigurkami.
 • Podaruj dzieciom zestaw do budowania, który pobudzi ich wyobraźnię i zachęci do twórczej zabawy w bohaterów oraz wymyślania własnych historii — a wszystko to bez choćby jednej baterii.
 • Teraz nawet małe dzieci mogą budować samodzielnie. Pomogą im w tym instrukcje Instructions PLUS dostępne w darmowej aplikacji LEGO Life, które pozwalają w miarę postępów budowania wizualizować powstający model. Świetne!
 • Zabawki edukacyjne LEGO Monkie Kid nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii. Przez budowanie i zabawę pomagają dzieciom rozwinąć kreatywność i nabrać odwagi oraz odporności.
 • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy Monkie Kida! Od 1958 r. klocki LEGO niezmiennie spełniają najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że pozostaną jednolite i będzie się z nich dobrze budowało.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Motocykl Biały Smok
SKU
80006
EAN
5702016617603
Elementy
259
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
129,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.