LEGO 80010 Demon Bull King

Wielki Demon Bull King z klocków, aby Monkie Kid miał z kim walczyć!

lego 80010 demon bull king
 • 1051 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80010 SKU

Chcesz, by Twój mały budowniczy został nieustraszonym bohaterem? Zestaw LEGO® Monkie Kid™ 80010 to wyjątkowa szansa, by zmierzyć się z wielkim Demonem Bull Kingiem, który ma mnóstwo fajnych detali i może się poruszać. Zawiera trzy minifigurki LEGO® — Monkie Kida ze Złotym Kosturem, Pigsy’ego z grabiowym działkiem oraz księżniczkę Iron Fan uzbrojoną w magiczny …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80010 Demon Bull King

Lego.com LEGO.com 359,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 80010 Demon Bull King

 • Chcesz, by Twój mały budowniczy został nieustraszonym bohaterem? Zestaw LEGO Monkie Kid 80010 to wyjątkowa szansa, by zmierzyć się z wielkim Demonem Bull Kingiem, który ma mnóstwo fajnych detali i może się poruszać.
 • Zawiera trzy minifigurki LEGO — Monkie Kida ze Złotym Kosturem, Pigsy’ego z grabiowym działkiem oraz księżniczkę Iron Fan uzbrojoną w magiczny wachlarz. Czy może być coś lepszego dla dzieci, które lubią wymyślać historie z udziałem bohaterów i złoczyńców?
 • Model Demona Bull Kinga ma wiele funkcji, które ułatwią dzieciakom wymyślanie zabaw, w tym świecący klocek LEGO, który podświetla jego korpus, miejsce dla księżniczki na ramieniu, dwie armaty na klocki, miotacz „płomieni” i wielki odłączany topór.
 • Zestaw LEGO liczy 1051 elementów i może być wspaniałym prezentem na urodziny, pod choinkę albo niespodzianką dla dzieci wieku od 9 lat, gwarantując mnóstwo satysfakcji z budowania. Do tego idealnie łączy się z innymi zabawkami z serii LEGO Monkie Kid, więc zabawa będzie jeszcze lepsza!
 • Model złego Demona Bull Kinga z LEGO ma ok. 29 cm wysokości i gdy zrobisz sobie już wolne od przygód, postaw go na półce — będzie świetny w roli ozdoby.
 • Ten wyjątkowy kolekcjonerski model z klocków LEGO działa wyłącznie dzięki dziecięcej wyobraźni... No, może nie do końca! Jednym z jego elementów jest świecący klocek LEGO, który do zasilania wymaga dwóch pastylkowych baterii LR41.
 • W bezpłatnej aplikacji LEGO Life dostępne są cyfrowe instrukcje Instructions PLUS, które pozwalają obracać i przybliżać widok oraz wizualizować postępy w składaniu klocków. Dzięki temu nawet maluchy mogą poczuć się samodzielnymi konstruktorami! Świetne!
 • LEGO Monkie Kid to kreatywne zabawki inspirowane chińskimi legendami o Małpim Królu. Poprzez zabawę i budowanie pomagają dzieciom nabrać odwagi i odporności.
 • Do budowania z klocków LEGO nie potrzeba mocy Monkie Kida! Od 1958 roku zestawy LEGO niezmiennie spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu można mieć pewność, że zawsze będą mieć jednolity wygląd oraz dadzą się z łatwością połączyć i rozdzielić.
 • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i skrupulatnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ta zabawka edukacyjna spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Demon Bull King
SKU
80010
EAN
5702016617641
Elementy
1051
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
359,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.