LEGO 80015 Chmurkowy roadster Monkie Kida

Świetny samochodzik Monkie Kida do misji ratunkowych w wyobraźni!

lego 80015 chmurkowy roadster monkie kida
 • 659 Elementy
 • LEGO Monkie Kid Motyw
 • 80015 SKU

Podaruj dziecku zestaw LEGO® Monkie Kid™ (80015), by poczuło się jak bohater — będzie się świetnie bawić, wcielając się w postać Monkie Kida, który pędzi czadowym chmurkowym roadsterem, by uratować cywilów przed Horn Demonami.Kolekcjonerska zabawka zawiera pięć minifigurek: Monkie Kida ze Złotym Kosturem, Gold Horn Demona i Silver Horn Demona z tykwowymi broniami, a także …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 80015 Chmurkowy roadster Monkie Kida

Lego.com LEGO.com 279,99 zł Zobacz
Amazon.pl Amazon.pl 648,29 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 80015 Chmurkowy roadster Monkie Kida

 • Podaruj dziecku zestaw LEGO Monkie Kid (80015), by poczuło się jak bohater — będzie się świetnie bawić, wcielając się w postać Monkie Kida, który pędzi czadowym chmurkowym roadsterem, by uratować cywilów przed Horn Demonami.
 • Kolekcjonerska zabawka zawiera pięć minifigurek: Monkie Kida ze Złotym Kosturem, Gold Horn Demona i Silver Horn Demona z tykwowymi broniami, a także Wanga i Chena z akcesoriami, które podsuną małym bohaterom pomysły na zabawę.
 • Roadster jest stylizowany na prawdziwą wyścigówkę i ma kręcący się chmurkowy silnik oraz dwa sprężynowe działka, a motocykl LEGO Horn Demonów ma miejsce na schwytaną minifigurkę i odłączany latający pojazd bojowy.
 • Zestaw LEGO liczy 659 elementów i może być świetnym prezentem na urodziny, pod choinkę lub z innej wyjątkowej okazji dla dzieci w wieku od 8 lat. Będzie dla nich kreatywnym wyzwaniem konstruktorskim, które mogą podjąć samodzielnie lub z przyjaciółmi.
 • Zabawkowy roadster ma ok. 10 cm wysokości, 30 cm długości i 16 cm szerokości, a do tego łączy się z innymi modelami z zestawów LEGO Monkie Kid, co dla dzieci oznacza więcej możliwości wymyślania historii.
 • Ta zabawka nie wymaga baterii — energię czerpie z kreatywności dzieci, które mogą teraz ćwiczyć wyobraźnię, wcielając się w ulubione postacie z serii LEGO Monkie Kid i wymyślając własne opowieści.
 • Budowanie może być jeszcze fajniejsze dzięki instrukcjom Instructions PLUS dostępnym w darmowej aplikacji LEGO Building Instructions — pozwalają one przybliżać i obracać widok oraz wizualizować postępy w składaniu modeli z klocków.
 • Konstrukcyjne zabawki edukacyjne LEGO Monkie Kid nawiązują do opowieści o Małpim Królu z chińskiej mitologii, a poprzez wciągające budowanie i zabawę pomagają dzieciom rozwinąć kreatywność i nabrać odwagi oraz odporności.
 • Łączenie i rozdzielanie klocków LEGO nie wymaga mocy Monkie Kida! Od 1958 r. klocki LEGO niezmiennie spełniają najwyższe branżowe standardy, co daje nam pewność, że będą się zawsze łatwo łączyć i pewnie trzymać.
 • Klocki LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i gruntownie badane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że ten zestaw do budowania spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Chmurkowy roadster Monkie Kida
SKU
80015
EAN
5702016617702
Elementy
659
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
279,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.