LEGO 854085 Breloczek z Monkie Kidem

Wyjtkowy dodatek dla fanw bohaterskiego Monkie Kida

lego 854085 breloczek z monkie kidem
  • LEGO Monkie Kid Motyw
  • 854085 SKU

Fajny breloczek z Monkie Kidem (854085) pozwoli maluchom spędzić cały dzień w towarzystwie ulubionego bohatera. Minifigurka Monkie Kida jest gotowa do akcji — na szyi ma swoje słynne słuchawki i jest zamocowana do mocnego, metalowego łańcuszka z kółkiem, dzięki czemu łatwo połączyć ją z kluczami lub plecakiem. Taki prezent ucieszy wszystkich fanów zabawek do budowania …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 854085 Breloczek z Monkie Kidem

Lego.com LEGO.com 19,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Monkie Kid

Opis LEGO 854085 Breloczek z Monkie Kidem

Fajny breloczek z Monkie Kidem (854085) pozwoli maluchom spędzić cały dzień w towarzystwie ulubionego bohatera. Minifigurka Monkie Kida jest gotowa do akcji — na szyi ma swoje słynne słuchawki i jest zamocowana do mocnego, metalowego łańcuszka z kółkiem, dzięki czemu łatwo połączyć ją z kluczami lub plecakiem. Taki prezent ucieszy wszystkich fanów zabawek do budowania z serii LEGO Monkie Kid.

LEGO Monkie Kid Breloczek z Monkie Kidem (854085) ma minifigurkę Monkie Kida zamocowaną na stałe do mocnego metalowego łańcuszka z kółkiem.

Metalowe kółko można łatwo i pewnie przypiąć do kluczy, plecaka i nie tylko.

Ten niewielki gadżet ma ok. 9 cm długości i będzie świetnym drobnym upominkiem dla dzieci w wieku od 6 lat oraz wszystkich fanów dynamicznej zabawy zestawami LEGO Monkie Kid.LEGO Monkie Kid Breloczek z Monkie Kidem (854085) ma minifigurkę Monkie Kida zamocowaną na stałe do mocnego metalowego łańcuszka z kółkiem.

Metalowe kółko można łatwo i pewnie przypiąć do kluczy, plecaka i nie tylko.

Ten niewielki gadżet ma ok. 9 cm długości i będzie świetnym drobnym upominkiem dla dzieci w wieku od 6 lat oraz wszystkich fanów dynamicznej zabawy zestawami LEGO Monkie Kid.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Breloczek z Monkie Kidem
SKU
854085
UPC
673419346863
Motyw
LEGO Monkie Kid
LEGO price
19,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.