LEGO Pojemnik w kształcie głowy minifigurki – duży, dziewczynka 5006147

Fajny sposb na przechowywanie elementw LEGO

storage head large girl 5006147
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006147 SKU

Dzięki temu intensywnie żółtemu pojemnikowi w kształcie głowy LEGO fani LEGO mogą przechowywać swoje klocki, akcesoria i inne drobiazgi oraz zachować w nich porządek. Jest to większa wersja głowy kultowej minifigurki LEGO z zabawną miną. Wykonany jest z wytrzymałego plastiku i ma podnoszoną pokrywkę. Jest nie tylko praktyczny – ma swój niepowtarzalny styl i na …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Pojemnik w kształcie głowy minifigurki – duży, dziewczynka 5006147

LEGO.com LEGO.com 109,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO Pojemnik w kształcie głowy minifigurki – duży, dziewczynka 5006147

Dzięki temu intensywnie żółtemu pojemnikowi w kształcie głowy LEGO fani LEGO mogą przechowywać swoje klocki, akcesoria i inne drobiazgi oraz zachować w nich porządek. Jest to większa wersja głowy kultowej minifigurki LEGO z zabawną miną. Wykonany jest z wytrzymałego plastiku i ma podnoszoną pokrywkę. Jest nie tylko praktyczny – ma swój niepowtarzalny styl i na pewno będzie stanowić zabawny akcent na półce, biurku czy stole. Pojemnik możesz połączyć z innymi elementami wyposażenia LEGO, by stworzyć styl wnętrza, który przyciągnie wzrok każdego.

  • Fajny pojemnik – większa wersja głowy minifigurki LEGO z podnoszoną pokrywką
  • Dobra mina dla każdego – wykonany z wytrzymałego polipropylenu pojemnik, który można łączyć z innymi, dostępny w różnych rozmiarach i z rysunkami różnych min
  • Wymiary – ponad 27 cm wysokości i 24 cm szerokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pojemnik w kształcie głowy minifigurki – duży, dziewczynka
SKU
5006147
EAN
5711938030209
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
109,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.