LEGO 2.0 Zakreślacze — 3 sztuki 5007196

Jaskrawe kolory dla fanw LEGO!

2 0 3 pack highlighter 5007196
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5007196 SKU

Fani LEGO mogą wreszcie zabłysnąć — wystarczy, że wybiorą jeden z trzech jaskrawych kolorów zakreślaczy, czyli żółty, pomarańczowy lub niebieski. Zakreślacze są płaskie, dzięki czemu na pewno nie sturlają się z biurka. Ścięta końcówka sprawia, że idealnie sprawdzają się zarówno do zakreślania szerokich obszarów, jak i do podkreślania. W każdy zakreślacz wbudowaliśmy płytkę LEGO 2x4, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 2.0 Zakreślacze — 3 sztuki 5007196

Lego.com LEGO.com 53,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO 2.0 Zakreślacze — 3 sztuki 5007196

Fani LEGO mogą wreszcie zabłysnąć — wystarczy, że wybiorą jeden z trzech jaskrawych kolorów zakreślaczy, czyli żółty, pomarańczowy lub niebieski. Zakreślacze są płaskie, dzięki czemu na pewno nie sturlają się z biurka. Ścięta końcówka sprawia, że idealnie sprawdzają się zarówno do zakreślania szerokich obszarów, jak i do podkreślania. W każdy zakreślacz wbudowaliśmy płytkę LEGO 2x4, do której dzieci mogą przymocować minifigurkę lub inne elementy LEGO. To świetny sposób na podkreślenie, że każdy dzień fana LEGO jest wyjątkowy.

  • Trzy zakreślacze — zestaw zakreślaczy ze ściętą końcówka w trzech kolorach: żółtym, pomarańczowym i niebieskim
  • Prawdziwe klocki LEGO — każdy zakreślacz zbudowany jest z klocka LEGO 2x4. Dzieci mogą do niego przyczepić minifigurkę lub inne elementy LEGO
  • Bez turlania — zakreślacze są płaskie, więc nie sturlają się z biurka, a dodatkowo wygodnie mieszczą się w piórniku

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO 2.0 Zakreślacze — 3 sztuki
SKU
5007196
EAN
4895028516857
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
53,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.