3 zestawy budowlane w 1 z LEGO Creator

Jeśli jest jakiś rodzaj zabawki, który pobudza wyobraźnię, to jest to LEGO. Zestawy budowlane LEGO Creator jeszcze bardziej podkreślają tę stronę LEGO. Dzieci mogą puścić wodze fantazji, budując domy, pojazdy, stwory i wszystko, co tylko sobie wymarzą.

Czy budujesz dziś statek piracki? Czy pojedziesz na wakacje w przyczepie kempingowej? A może odkryć kosmitów za pomocą Kosmicznego Łazika? Nic nie przychodzi Ci do głowy, a z LEGO Creator jest to możliwe.

LEGO Creator 3 w 1

Z zestawów LEGO Creator 3 w 1 możesz zbudować aż trzy różne ekscytujące konstrukcje z jednego zestawu, korzystając z instrukcji budowania. Na przykład możesz zamienić klasyczny statek piracki w piracką gospodę, a następnie przekształcić go w przerażającą wyspę czaszek.

W ten sposób wyobraźnia dzieci jest stale stymulowana, a one same muszą dostrzec wiele możliwości, jakie dają klocki LEGO Creator. Przekształć ognistego smoka w tygrysa szablozębnego i zbuduj skorpiona, używając tych samych klocków. Oczywiście trzy opcje wymienione na pudełku to tylko początek.

Zestaw LEGO Creator dla każdego

Dostępnych jest wiele różnych zestawów do budowania LEGO Creator. Dla każdego znajdzie się więc zestaw, który zachwyci wyobraźnię. Niezależnie od tego, czy lubisz szybkie samochody, przytulne domy czy imponujące dinozaury, LEGO Creator ma dla Ciebie zestaw 3 w 1. Zawsze możesz też łączyć zestawy, aby stworzyć jeszcze więcej zabawnych kreacji.

Dla prawdziwych (dorosłych) ekspertów w budowaniu są specjalne zestawy LEGO Creator Ekspert. Pobudź wyobraźnię swoją lub swoich dzieci, pracując z zestawami LEGO Creator 3 w 1 i daj się zaskoczyć ciekawymi przygodami, które możesz z nimi przeżyć.