LEGO Ideas: inspirowane przez fanów

W LEGO bardzo poważnie traktują pomysły swoich fanów. W końcu kto wie lepiej, co jest fajne w budowaniu, niż osoba, która z tym pracuje? Z myślą o tym powstało LEGO Ideas. Te specjalne zestawy budowlane LEGO są inspirowane i wybierane przez fanów LEGO. Na przykład dostępne są zestawy LEGO Ideas przedstawiające ulubione sceny z popularnych filmów i seriali, a także konstrukcje inspirowane prawdziwym życiem.

Dowiedz się, kto to wymyślił

Tematyka zestawów LEGO Ideas jest bardzo zróżnicowana. Możesz na przykład wybrać bardzo szczegółowy domek na drzewie, ale także skamieniałości dinozaurów lub słynną kawiarnię Central Perk z hitowego serialu Przyjaciele. Budowanie tych bardzo skomplikowanych zestawów to nie tylko świetna zabawa, ale także piękny widok. Umieść je w ładnym miejscu w swoim domu, a na pewno będą przyciągać wzrok.

Fajną rzeczą w zestawach LEGO Ideas jest to, że w pudełku znajduje się również książeczka z informacjami o fanie, który wpadł na pomysł, oraz o projektancie LEGO, który wykonał projekt. Dzięki temu możesz zajrzeć za kulisy.

Dla zapalonych budowniczych

Zestawy budowlane LEGO Ideas są bardzo szczegółowe i dlatego ich złożenie wymaga trochę wysiłku. Ale to również sprawia, że są one niesamowicie zabawne. Niektóre zestawy LEGO Ideas są odpowiednie dla dziesięciolatków, ale większość z nich jest przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia. Są to również bardzo fajne zestawy do dawania w prezencie.

Budowanie zestawu jest fajnym i wymagającym doświadczeniem, a rezultatami możesz się cieszyć przez długi czas. Niezależnie od tego, czy chcesz odtworzyć swoje ulubione sceny z serialu, czy po prostu podziwiać pomysłowe szczegóły prac konstrukcyjnych, LEGO Ideas z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy.