Postaw dobre fundamenty z LEGO DUPLO

Małe dzieci są często pełne wyobraźni. Mogą wykorzystać całą tę wyobraźnię w najpiękniejszych budowlach LEGO DUPLO. To stymuluje ich rozwój. Ponadto, oczywiście, wspaniale jest słuchać, jak maluch opowiada różne historie, kiedy jest całkowicie pochłonięty grą.

Dla dzieci w wieku od dwóch lat dostępnych jest wiele różnych zestawów LEGO DUPLO. Czy zbudujesz remizę strażacką, pociąg, zamek Frozen, posterunek policji lub sypialnię? Czy też wymyślasz coś własnego z wykorzystaniem uniwersalnych bloków.

Fest uznania

Zestawy LEGO DUPLO to uczta poznawcza dla Twojego malucha lub przedszkolaka. DUPLO wychodzi naprzeciw zainteresowaniom dzieci i pozwala maluchowi zbudować wszystko, co mu się podoba. Znane postacie, takie jak Elsa z filmu Frozen, Zygzak McQueen z filmu Auta oraz Myszka Minnie i Myszka Miki, również znajdują się w zestawach do budowania. Czy Twój maluch lubi nie tylko budować rzeczy, ale także je rozbierać? Zestaw DUPLO Kula Demolka jest właśnie dla niego.

Mali miłośnicy zwierząt mogą bawić się jednym z wielu zestawów zwierząt. Zestawy do budowania z klockami w różnych kolorach i rozpoznawalnymi częściami, takimi jak okna i drzwi, również zawsze są hitem wśród maluchów. Mogą więc samodzielnie decydować o tym, co chcą zbudować, jednocześnie ćwicząc ważne pojęcia, takie jak kolory i liczby.

Dobry fundament

Pozwalając maluchowi na zabawę z DUPLO, tworzysz dobre podstawy do zabawy w budowanie na całe życie. Dzieci wcześnie uczą się podążać za własną wyobraźnią i budować solidne konstrukcje. Dzięki temu po kilku latach będą mogli zacząć pracować z jednym z wielu innych zestawów LEGO.

Aby jak najbardziej ekonomicznie rozbudować swoją kolekcję LEGO DUPLO, warto porównać oferty na tej stronie. Dzięki temu będziesz wiedział, gdzie zamówić DUPLO i otrzymasz jeszcze więcej zabawy za te same pieniądze!