Samochód wyścigowy dla każdego z LEGO Speed Champions

Dzieci, które kochają szybkie samochody, będą zachwycone zestawem LEGO Speed Champions. W skład tych zestawów wchodzą kultowe modele samochodów, między innymi Ferrari, Porsche, McLaren i Lamborghini.

Modele charakteryzują się fascynującymi i autentycznymi szczegółami, a często są też wyposażone w pasujące do nich samochody. Dzięki temu zestawy LEGO Speed Champions są idealne do zabawy, ale także do postawienia na honorowym miejscu w swoim pokoju. Zbierz kilka zestawów i ciesz się własną flotą samochodów oraz przeżyj najbardziej ekscytujące wyścigi.

Legendarne samochody i kierowcy

Zestawy LEGO Speed Champions można budować od około 7 roku życia. To sprawia, że są idealne dla małych fanów wyścigów, ale dorośli z pewnością też będą mogli się nimi bawić. Niektóre modele stanowią hołd dla konkretnego kierowcy lub modelu samochodu. Na przykład LEGO 75892 McLaren Senna. W ten sposób zbudujesz samochód sportowy inspirowany legendarnym kierowcą wyścigowym Ayrtonem Senną.

Możesz też zbudować swojego ulubionego Chevroleta Corvette z 1968 roku, Forda GT Heritage Edition lub Ferrari F8 Tributo. Który samochód jest Twoim ulubionym? Do każdego zestawu LEGO dołączona jest przejrzysta instrukcja budowania, dzięki czemu nawet niedoświadczeni fani LEGO będą mogli złożyć samochody. Posiadanie samochodu wyścigowego jest więc w zasięgu każdego.

Odtwórz swoje własne wyścigi

Dzięki tym szybkim samochodom z LEGO będziesz mógł odtworzyć swoje własne wyścigi. Zbieraj różne pojazdy i ścigaj się z przyjaciółmi. Minifigurki w kombinezonach i kaskach wyścigowych oraz dołączone akcesoria sprawiają, że przeżycia są jeszcze bardziej realne. Puść wodze fantazji i zanim się obejrzysz, znajdziesz się w mrożących krew w żyłach walkach o pierwsze miejsce. Kto dziś zwycięży?