Wprowadź świat do swojego domu z LEGO Architecture

Czy dla Ciebie Statua Wolności też jest tak imponująca? A może zawsze chciałeś mieć w swoim domu wieżę Eiffla? Z LEGO Architecture jest to możliwe. Te zestawy budynków wprowadzą do twojego domu ikony z całego świata.

Czy zaczniesz od Białego Domu, czy raczej od panoramy Londynu? Budynki LEGO Architecture są piękne, gdy się na nie patrzy. Zbierz je wszystkie i przenieś świat do swojego domu.

Piękne zestawy do dekoracji

Zabawa zestawami LEGO Architecture polega nie tyle na zabawie nimi, co na budowaniu ich i podziwianiu ikonicznych budynków. Chociaż szczegóły, takie jak możliwość otwierania i zamykania mostu Tower Bridge, dodają zestawom czegoś ekstra. Są to ciężkie konstrukcje, ale większość dzieci w wieku 12 lat może się nimi zająć, chociaż niektóre zestawy są zalecane dla dzieci od 16 roku życia.

Kiedy budynki są zmontowane, przyciągają wzrok. Ponadto każdy zestaw zawiera informacje o budynku, architekcie i jego historii. Dzięki temu budowanie jest nie tylko zabawą, ale LEGO Architecture ma też walory edukacyjne.

Świetny prezent dla fanów LEGO

Zestaw budowlany z serii LEGO Architecture to niesamowicie fajny prezent dla fanów LEGO. Dajesz w prezencie nie tylko piękny budynek, ale także zabawę, która towarzyszy jego składaniu. Ale oczywiście zestaw do budowania LEGO Architecture może być też świetnym prezentem dla Ciebie.

Czy postawisz Empire State Building na swoim biurku? A może wolisz patrzeć na panoramę Dubaju? A jeśli nie możesz wybrać, weź obie! Na tej stronie możesz porównać wszystkie ceny dla zestawów LEGO Architecture i być pewnym, że znajdziesz najlepszą ofertę. Jaki będzie twój następny zestaw budowlany?