Najbardziej wymagające konstrukcje LEGO z LEGO Icons

Czy jesteś prawdziwym ekspertem w dziedzinie konstrukcji LEGO? Czy lubisz spędzać godziny na budowaniu wspaniałych konstrukcji LEGO? Zestawy budowlane LEGO Icons są dla Ciebie idealne. Zbuduj kultowe budynki, modułowe domy i najbardziej szczegółowe pojazdy. Z pewnością będziesz miał z nimi wiele radości.

Dla prawdziwego fana LEGO

Zestawy LEGO Icons to nie są zwykłe zestawy LEGO. To najpiękniejsze i najbardziej rozbudowane zestawy budowlane dla prawdziwych fanów LEGO. Czy zbudujesz Aston Martin DB5 Jamesa Bonda? Z wysuwanym siedzeniem, obrotowymi tablicami rejestracyjnymi, przecinakami do opon na kołach i ukrytym komputerem śledzącym? Szczegóły tego samochodu LEGO Icons sprawiają, że jest on tak autentyczny, jak prawdziwy samochód z filmu.

Takie szczegóły są typowe dla zestawów LEGO Icons. Sprawiają, że budowanie staje się jeszcze bardziej intensywne, wymagające i przyjemne, a ty będziesz bez końca cieszyć się efektem swojej ciężkiej pracy.

Zabawa dla dorosłych

Zestawy LEGO Icons są trudne do zbudowania ze względu na wszystkie drobne szczegóły. Dlatego większość zestawów jest przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia. Kilka zestawów jest dostępnych dla dzieci od 12 roku życia, ale pamiętaj, że zestawy LEGO Icons wymagają naprawdę dużo cierpliwości.

Ale godziny zabawy przy budowaniu to oczywiście część atrakcyjności tego rodzaju LEGO. A kiedy twój ukochany zestaw zostanie wreszcie złożony, możesz cieszyć się całą swoją ciężką pracą. Baw się budowlami i pojazdami lub umieść je w jakimś ładnym miejscu, abyś mógł spędzić godziny na ślęczeniu nad wspaniałymi kreacjami.

Chcesz stale powiększać swoją kolekcję LEGO Icons lub nie możesz wybrać jednego z tych wspaniałych zestawów? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj znajdziesz wszystkie oferty LEGO, więc możesz mieć pewność, że znajdziesz najlepszą cenę. Potem możesz szybko wrócić do tworzenia najbardziej wymagających i kultowych konstrukcji LEGO, jakie kiedykolwiek stworzysz.