Prawdziwe wyzwanie z LEGO NINJAGO

Czy jesteś gotowy na prawdziwe emocje podczas budowania z klocków Lego? A teraz wyobraź sobie, jak by to było z LEGO NINJAGO! W tym ekscytującym świecie ninja walczysz ze złem i zawsze chcesz wygrać. Znajdź drogę przez lochy jako ninja, przez ruchome mosty, lawę i spróbuj uniknąć wojowników Czarnoksiężnika z Czaszki i uwolnić swoich kolegów ninja z więzienia. Teraz możesz odtworzyć godziny emocjonujących bitew z serialu w swoim własnym zestawie LEGO NINJAGO.

Chcę walczyć jak Ninjago!

Pewnie, że możesz. Zestawem LEGO NINJAGO możesz się bawić nie tylko w domu, ale także w podróży. W końcu nie potrzebujesz baterii, wystarczy, że będziesz kreatywny. Zestaw Lego jest łatwy do zbudowania, jeśli postępujesz zgodnie z instrukcją. Po zakończeniu budowy możesz ruszyć do walki jako Ninjago.

Czy lubisz grać i walczyć z przyjaciółmi? LEGO NINJAGO to także świetny prezent urodzinowy dla Twoich przyjaciół. Następnie możecie wspólnie przejść przez życie jako ninja w wyjątkowym świecie fantasy i zmierzyć się z bezwzględnymi złoczyńcami. Twoi przyjaciele będą pod wrażeniem Twojej kolekcji LEGO NINJAGO, w której znajdziesz statki, samochody, smoki, świątynie i wiele innych.