Oto dzisiejsze najlepsze LEGO Hidden Side oferty:

1 produkt  –  Strona 1 z 1

Sortuj według największej rabaty
lego 70430 metro w newbury
LEGO 70430 Metro w Newbury
139,99 zł

Doskonałe połączenie fizycznego budowania z zabawą w AR dzięki LEGO Hidden Side

Czy odważysz się polować na duchy z LEGO? Z LEGO Ukryta Strona dzieci odkrywają zupełnie inną stronę LEGO. Te specjalne zestawy budowlane łączą zabawę i budowanie w świecie rzeczywistym z ekscytującym polowaniem na duchy w świecie wirtualnym.

To zabawny i edukacyjny sposób na zapoznanie się z rzeczywistością rozszerzoną (AR). Dzięki aplikacji LEGO Hidden Side można nawet grać w kilka osób przeciwko sobie. W ten sposób LEGO staje się naprawdę ciekawą i fajną zabawką!

Następny poziom LEGO

Dostępnych jest kilka zestawów LEGO Ukryta Strona. Czy wybierzesz samolot do akrobacji? A może wolisz opuszczone więzienie? Jedno jest pewne: to będzie ekscytująca przygoda. Po zbudowaniu zestawu możesz użyć aplikacji do odnalezienia Ukrytej Strony budowli.

Być może natkniesz się na duchy, które będziesz musiał złapać. Jeśli chcesz grać razem z przyjaciółmi, możliwe jest również, że jedna osoba wcieli się w łowcę duchów, a pozostałe będą duchami. Kto wygra?

Czasowe aktualizacje i dalsze rozszerzenia

Aplikacja LEGO Ukryta Strona wciąż jest regularnie aktualizowana, więc gra tak naprawdę nigdy się nie kończy. Za każdym razem możesz odkryć nowe misje, przedmioty lub dodatkowe duchy. Zestawy LEGO Ukryta Strona są przeznaczone dla dzieci od 7 roku życia, ale starsze dzieci, a nawet dorośli, będą się świetnie bawić, łapiąc duchy lub stawiając czoła łowcy duchów.

Aby skorzystać z trybu „zabawy w łowcę duchów”, potrzebujesz przynajmniej jednego zestawu LEGO Ukryta Strona, ale połączenie kilku zestawów czyni to jeszcze większym wyzwaniem.

Czy Twoje dziecko uwielbia swój zestaw LEGO Ukryta Strona i chciałoby kupić kolejny za jak najmniejsze pieniądze? Znajdziesz tu najlepsze oferty LEGO od różnych dostawców, dzięki czemu zawsze otrzymasz najlepszą cenę. Następnie możesz udać się na upiorne polowanie na duchy.