O Brickmaster.pl

Buduj, buduj i jeszcze raz buduj. Blok po bloku. Aż wszystko ułoży się tak, jak chcesz. Już jako dziecko miałem kosze klocków LEGO. Wszystkie moje listy życzeń na urodziny i mikołajki składały się z LEGO. Nawet w dorosłym życiu sprawia mi to przyjemność. Jestem Mark i razem z Mandy założyliśmy Brickmaster.pl: największą porównywarkę cen LEGO w Holandii.

Porównywarka cen LEGO

Mandy podarowała mi duży zamek LEGO Harry Potter na moje 37. urodziny w 2020 roku. To na nowo rozpaliło moją miłość do tej zabawki. Otwieranie pudełka pełnego klocków LEGO i składanie ich w całość to wciąż wspaniałe uczucie. Niezależnie od tego, czy masz 5, 15 czy 50 lat.

Ale oczywiście LEGO nie jest darmowe. Dlatego kupując nowy zestaw LEGO, chciałem uzyskać najlepszą ofertę. Przeszukałem wszystkie sklepy internetowe w poszukiwaniu najniższej ceny. Gdy już znalazłem zestaw w niskiej cenie, był on ponownie wyprzedany. Frustrujące i bardzo czasochłonne zadanie.

Najniższa cena LEGO

Oczywiście mogłoby to być łatwiejsze. Dla Brickmaster.pl stworzyłem skrypt, który automatycznie przeszukuje ceny we wszystkich sklepach internetowych i wybiera ten najtańszy. Na Brickmaster.pl wszystko, co musisz zrobić, to wybrać zestaw LEGO, a strona automatycznie pokaże Ci sklep internetowy z najniższą ceną.

Aktualizujemy ceny na stronie kilka razy dziennie, dzięki czemu informacje o cenach są zawsze aktualne. Brickmaster.pl jest niezależny i nie dajemy preferencji niektórym stronom internetowym. Możesz więc mieć pewność, że najniższa cena naprawdę jest najniższą ceną. A co najlepsze? Nie musisz spędzać godzin na przeszukiwaniu Internetu. Możesz znaleźć najlepszą ofertę na swój nowy nabytek LEGO za naciśnięciem jednego przycisku.

Od rzymskiego Koloseum i Camp Nou FC Barcelony po hełm szturmowca i prom kosmiczny NASA. Na Brickmaster.pl znajdziesz wszystkie rodzaje LEGO. Dla młodszych i starszych, w każdej kategorii cenowej. Możesz podarować je w prezencie lub zatrzymać dla siebie. A wszystko to w najniższej cenie.