LEGO Pojemnik w kształcie ciemnoszarego klocka z 4 wypustkami 5006933

Moduowy pojemnik dla fanw LEGO

4 stud storage brick dark gray 5006933
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006933 SKU

Dzięki modułowemu Pojemnikowi w kształcie klocka LEGO z czterema wypustkami fani LEGO mogą ze stylem przechowywać różne rzeczy. Podnoszona pokrywka umożliwia szybki i łatwy dostęp do zawartości pojemnika: zabawek, klocków LEGO, artykułów biurowych, artykułów gospodarstwa domowego itp. Kultowe pojemniki w kształcie klocków dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, które można ze sobą mieszać i łączyć, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Pojemnik w kształcie ciemnoszarego klocka z 4 wypustkami 5006933

Lego.com LEGO.com 99,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO Pojemnik w kształcie ciemnoszarego klocka z 4 wypustkami 5006933

Dzięki modułowemu Pojemnikowi w kształcie klocka LEGO z czterema wypustkami fani LEGO mogą ze stylem przechowywać różne rzeczy. Podnoszona pokrywka umożliwia szybki i łatwy dostęp do zawartości pojemnika: zabawek, klocków LEGO, artykułów biurowych, artykułów gospodarstwa domowego itp. Kultowe pojemniki w kształcie klocków dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, które można ze sobą mieszać i łączyć, by ożywić każdy pokój czy biuro.

  • Praktyczny i mocny — w wytrzymałym, modułowym, łatwym do czyszczenia plastikowym pojemniku z podnoszoną pokrywką możesz przechowywać najróżniejsze rzeczy.
  • Zupełnie jak LEGO — dzięki czterem dużym wypustkom LEGO u góry każdego pojemnika możesz z łatwością je ze sobą łączyć, by stworzyć modułowy system przechowywania.
  • Wielki klocek — każdy pojemnik w kształcie klocka o wysokości ok. 18 cm, szerokości ok. 25 cm i głębokości ok. 25 cm to duża dawka stylu i miejsca do przechowywania różnych rzeczy.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Pojemnik w kształcie ciemnoszarego klocka z 4 wypustkami
SKU
5006933
EAN
5711938034276
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
99,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.