Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Kreator mozaik 40179

Przekszta zdjcie w odlotow mozaik LEGO!

40179 oficjalnym sklepie lego 40179 pl
  • 4702 Elementy
  • LEGO Pozostałe postanowienia Motyw
  • 40179 SKU

Zestaw konstrukcyjny LEGO Kreator mozaik pozwala kreatywnym osobom przekształcać ulubione zdjęcia w niesamowite dzieła sztuki. Prześlij zdjęcie do Kreatora mozaik dostępnego na stronie LEGO.pl i wygeneruj cyfrową siatkę konstrukcyjną. Następnie możesz stworzyć mozaikową wersję przesłanego zdjęcia, używając 4500 płytek LEGO 1 x 1 w pięciu kolorach. Liczba zdjęć, które można przesłać, aby wygenerować siatki konstrukcyjne, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kreator mozaik 40179

LEGO.com LEGO.com 449,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Pozostałe postanowienia

Opis LEGO Kreator mozaik 40179

Zestaw konstrukcyjny LEGO Kreator mozaik pozwala kreatywnym osobom przekształcać ulubione zdjęcia w niesamowite dzieła sztuki. Prześlij zdjęcie do Kreatora mozaik dostępnego na stronie LEGO.pl i wygeneruj cyfrową siatkę konstrukcyjną. Następnie możesz stworzyć mozaikową wersję przesłanego zdjęcia, używając 4500 płytek LEGO 1 x 1 w pięciu kolorach. Liczba zdjęć, które można przesłać, aby wygenerować siatki konstrukcyjne, jest nieograniczona, więc mozaikę da się przebudowywać bez końca.

  • Niesamowity zestaw konstrukcyjny LEGO Kreator mozaik zawiera szarą płytkę konstrukcyjną LEGO 48 x 48 oraz 4500 płytek LEGO 1 x 1 w pięciu kolorach i pozwala zmieniać zdjęcia w mozaiki.
  • Prześlij zdjęcie do Kreatora mozaik na stronie LEGO.pl i wygeneruj cyfrową siatkę konstrukcyjną, aby przekształcić obraz w dzieło sztuki LEGO. Liczba zdjęć możliwych do przesłania jest nieograniczona, więc mozaikę da się bez końca przebudowywać.
  • Doskonały prezent urodzinowy, świąteczny lub bez okazji dla dzieci od 10. roku życia.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kreator mozaik
SKU
40179
UPC
673419276795
Elementy
4702
Motyw
LEGO Pozostałe postanowienia
LEGO price
449,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.