LEGO Alan Grant’s Missions 5007899

Wspaniaa ksika pena zabaw dla dzieci kochajcych dinozaury

alan grant s missions 5007899
  • LEGO Jurassic World Motyw
  • 5007899 SKU

W książce zabaw Alan Grant’s Missions młodzi fani filmu „Jurassic World: Dominion” mogą spotkać wszystkie swoje ulubione postacie i dinozaury. Ta 32-stronicowa książka jest pełna ciekawych zadań, komiksów, łamigłówek i kolorowanek. A do tego dzieci mogą zbudować własną minifigurkę LEGO Alana Granta. To fantastyczny prezent urodzinowy, świąteczny lub niespodzianka dla dzieci kochających dinozaury.Książka zabaw LEGO …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Alan Grant’s Missions 5007899

LEGO.com LEGO.com 40,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Jurassic World

Opis LEGO Alan Grant’s Missions 5007899

W książce zabaw Alan Grant’s Missions młodzi fani filmu „Jurassic World: Dominion” mogą spotkać wszystkie swoje ulubione postacie i dinozaury. Ta 32-stronicowa książka jest pełna ciekawych zadań, komiksów, łamigłówek i kolorowanek. A do tego dzieci mogą zbudować własną minifigurkę LEGO Alana Granta. To fantastyczny prezent urodzinowy, świąteczny lub niespodzianka dla dzieci kochających dinozaury.

  • Książka zabaw LEGO Jurassic World Alan Grant’s Missions – 32-stronicowa książka w miękkiej okładce jest pełna postaci z filmu „Jurassic World: Dominion”, ciekawostek o dinozaurach, komiksów, łamigłówek, kolorowanek i innych zabaw
  • W zestawie jest także minifigurka LEGO Alana Granta z akcesoriami. Uwaga: zawiera małe elementy. Ryzyko zadławienia. Produkt nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej trzech lat.
  • Fajny pomysł na prezent dla miłośników dinozaurów — książka ma 28 cm długości i 20 centymetrów szerokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Alan Grant’s Missions
SKU
5007899
Motyw
LEGO Jurassic World
LEGO price
40,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.