LEGO Aragorn i Arwena 40632

Przeyj krlewski lub na nowo w stylu LEGO BrickHeadz

aragorn arwen 40632
  • 261 Elementy
  • LEGO BrickHeadz Motyw
  • 40632 SKU

Obudź wspomnienia ze sceny ślubu Aragorna i Arweny z filmu „Władca Pierścieni: Powrót króla” dzięki kolekcjonerskim figurkom LEGO BrickHeadz (40632). Aragorn jest przedstawiony w swoim królewskim stroju z koroną, a Arwena ma na sobie zbudowaną z klocków zieloną suknię ślubną i tiarę. Ten zestaw do zbudowania i ustawienia na półce to wspaniały prezent urodzinowy lub …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Aragorn i Arwena 40632

LEGO.com LEGO.com 89,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO BrickHeadz

Opis LEGO Aragorn i Arwena 40632

Obudź wspomnienia ze sceny ślubu Aragorna i Arweny z filmu „Władca Pierścieni: Powrót króla” dzięki kolekcjonerskim figurkom LEGO BrickHeadz (40632). Aragorn jest przedstawiony w swoim królewskim stroju z koroną, a Arwena ma na sobie zbudowaną z klocków zieloną suknię ślubną i tiarę. Ten zestaw do zbudowania i ustawienia na półce to wspaniały prezent urodzinowy lub świąteczny dla fanów Władcy Pierścieni, budowniczych LEGO i kolekcjonerów LEGO BrickHeadz.

  • Zestaw konstrukcyjny LEGO BrickHeadz Aragorn i Arwena (40632) to kolekcjonerskie figurki LEGO BrickHeadz Aragorna i Arweny w strojach ślubnych z filmu „Władca Pierścieni: Powrót króla”
  • Pomysł na prezent dla dzieci w wieku od 10 lat – ten składający się z 261 elementów zestaw konstrukcyjny będzie świetnym prezentem dla fanów Władcy Pierścieni, konstruktorów LEGO i kolekcjonerów LEGO BrickHeadz
  • Buduj i kolekcjonuj – figurki Aragorna i Arweny mają 8 cm wysokości. Do każdego modeludołączona jest podstawka

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Aragorn i Arwena
SKU
40632
Elementy
261
Motyw
LEGO BrickHeadz
LEGO price
89,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.