LEGO Półka na książki w kształcie czarnego klocka 5006614

Pka w formie klasycznego klocka LEGO gwarantuje porzdek

brick bookrack black 5006614
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006614 SKU

Chcesz pomóc małym budowniczym w utrzymaniu porządku? Ta świetna półka wygląda jak wielki, czarny klocek LEGO z sześcioma wypustkami i można zamontować ją na ścianie lub położyć na biurku — wygodnie pomieści książki, zabawki, pamiątki, modele LEGO i nie tylko. Jest też bardzo praktyczna, bo jeśli zabraknie Ci miejsca, możesz połączyć ją z innymi półkami …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Półka na książki w kształcie czarnego klocka 5006614

Lego.com LEGO.com 89,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis LEGO Półka na książki w kształcie czarnego klocka 5006614

Chcesz pomóc małym budowniczym w utrzymaniu porządku? Ta świetna półka wygląda jak wielki, czarny klocek LEGO z sześcioma wypustkami i można zamontować ją na ścianie lub położyć na biurku — wygodnie pomieści książki, zabawki, pamiątki, modele LEGO i nie tylko. Jest też bardzo praktyczna, bo jeśli zabraknie Ci miejsca, możesz połączyć ją z innymi półkami i szufladami z gamy LEGO.

  • Ta półka wygląda jak wielki, czarny klocek LEGO z sześcioma wypustkami i świetnie nadaje się dla fanów LEGO w wieku od 3 lat.
  • Można zamontować ją na ścianie, położyć na biurku lub łatwo połączyć z innymi kolorowymi półkami oraz szufladami z gamy LEGO.
  • Wymiary: ok. 11 cm wysokości, 47 cm szerokości i 7,5 cm głębokości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Półka na książki w kształcie czarnego klocka
SKU
5006614
EAN
5711938033576
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
89,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.