LEGO Fun to Color 5007391

Fantastyczna kolorowanka dla modszych fanw Gwiezdnych Wojen

fun to color 5007391
  • LEGO Star Wars Temat
  • 5007391 SKU

W książce LEGO Star Wars Fun to Color na 48 stronach znajdziesz rysunki statków kosmicznych, planet z innych układów słonecznych i walk z największymi czarnymi charakterami galaktyki. Młody Jedi musi użyć Mocy – i kredek lub pisaków – aby ożywić kolorem ilustracje i rozwiązać łamigłówki. To kapitalny prezent dla wszystkich młodszych fanów kolorowanek i zestawów …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Fun to Color 5007391

Lego.com LEGO.com 35,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Star Wars

Opis LEGO Fun to Color 5007391

W książce LEGO Star Wars Fun to Color na 48 stronach znajdziesz rysunki statków kosmicznych, planet z innych układów słonecznych i walk z największymi czarnymi charakterami galaktyki. Młody Jedi musi użyć Mocy – i kredek lub pisaków – aby ożywić kolorem ilustracje i rozwiązać łamigłówki. To kapitalny prezent dla wszystkich młodszych fanów kolorowanek i zestawów konstrukcyjnych LEGO Star Wars.

  • Kolorowanka LEGO Star Wars – książka w miękkiej okładce dla dzieci zawierająca 48 stron z rysunkami popularnych postaci i scen z uniwersum LEGO Star Wars oraz z ciekawymi łamigłówkami
  • Kreatywna zabawa dla młodszych dzieci, które mogą używać swoich kredek i pisaków do kolorowania
  • Pomysł na prezent dla młodych fanów LEGO Star Wars – książka ma ok. 28 cm długości i 20 cm szerokości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Fun to Color
SKU
5007391
Temat
LEGO Star Wars
LEGO price
35,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.