Gablotka LEGO 5006157

Twoja kolekcja LEGO na pierwszym planie

gablotka lego 5006157
  • LEGO UNKNOWN Motyw
  • 5006157 SKU

Fani LEGO mogą z dumą pochwalić się swoimi ulubionymi modelami dzięki tej dwupoziomowej gablotce zawierającej sześć szarych płytek konstrukcyjnych, na których figurki i modele stabilnie stoją. Kultowe tło przedstawiające klocki LEGO dodaje gablotce koloru i ożywia modele. Po zakończonej zabawie modele można umieścić na jednym z dwóch poziomów gablotki i nie martwić się o nie …

Czytaj dalej...

Ceny dla Gablotka LEGO 5006157

LEGO.com LEGO.com 229,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO UNKNOWN

Opis Gablotka LEGO 5006157

Fani LEGO mogą z dumą pochwalić się swoimi ulubionymi modelami dzięki tej dwupoziomowej gablotce zawierającej sześć szarych płytek konstrukcyjnych, na których figurki i modele stabilnie stoją. Kultowe tło przedstawiające klocki LEGO dodaje gablotce koloru i ożywia modele. Po zakończonej zabawie modele można umieścić na jednym z dwóch poziomów gablotki i nie martwić się o nie aż do kolejnego razu — dzięki przezroczystej osłonie będą bezpieczne i unikną zabrudzeń.

  • Odkryj prosty sposób na przechowywanie i eksponowanie swoich modeli i minifigurek LEGO do zabawy dzięki tej eleganckiej, kultowej gablotce.
  • Sześć szarych płytek konstrukcyjnych tworzy dwa przestronne poziomy, na których budowniczowie LEGO mogą ustawiać modele. Z tyłu znajduje się kolorowe tło LEGO, na którym modele będą się prezentować jeszcze bardziej wyjątkowo.
  • Wymiary: ok. 19 cm wysokości, 39 cm szerokości i 14 cm głębokości. Uwaga: zestaw nie zawiera modeli ani minifigurek.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
Gablotka LEGO
SKU
5006157
EAN
5711938030766
Motyw
LEGO UNKNOWN
LEGO price
229,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.