LEGO Złoty miecz 854259

Zabawkowy miecz LEGO NINJAGO do odgrywania rl

golden sword 854259
  • LEGO NINJAGO Temat
  • 854259 SKU

Dzieci będą z chęcią odgrywać ekscytujące przygody i wcielać się w ninja, dzierżąc Złoty miecz LEGO NINJAGO (854259). Zrobiony z recyklingowanych butelek miecz ma solidną rękojeść z efektem rzeźbionego drewna i duże ostrze z interesującą grafiką. Z pewnością zainspiruje małych ninja do wkroczenia do świata NINJAGO, gdzie spędzą niezliczone godziny na świetnej zabawie.Zabawkowy miecz NINJAGO …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Złoty miecz 854259

LEGO.com LEGO.com 44,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO NINJAGO

Opis LEGO Złoty miecz 854259

Dzieci będą z chęcią odgrywać ekscytujące przygody i wcielać się w ninja, dzierżąc Złoty miecz LEGO NINJAGO (854259). Zrobiony z recyklingowanych butelek miecz ma solidną rękojeść z efektem rzeźbionego drewna i duże ostrze z interesującą grafiką. Z pewnością zainspiruje małych ninja do wkroczenia do świata NINJAGO, gdzie spędzą niezliczone godziny na świetnej zabawie.

  • Zabawkowy miecz NINJAGO – dzieci w wieku od sześciu lat mogą wcielać się w bohaterów ninja i odgrywać przygody, dzierżąc Złoty miecz (854259)
  • Fajny prezent dla fanów ninja – ten zabawkowy miecz można podarować na urodziny, święta lub bez okazji dzieciom, które uwielbiają wykorzystywać swoją wyobraźnię
  • Wymiary – Złoty miecz jest wykonany w całości z recyklingowanych butelek i mierzy 52 cm długości

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Złoty miecz
SKU
854259
UPC
673419380966
Temat
LEGO NINJAGO
LEGO price
44,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.