LEGO Posterunek policji 10278

Zbuduj model posterunku policji LEGO i rozwi sodk kryminaln zagadk

LEGO 10278 Posterunek policji
 • 2923 Elementy
 • LEGO Icons Motyw
 • 10278 SKU

Posterunek policji, który ma wiele tajemnic. To na pewno jest LEGO 10278. 2923 części to konstrukcja dla prawdziwych ekspertów. Piękna konstrukcja i tajemnicze szczegóły zawładną wyobraźnią każdego fana LEGO. Ten posterunek policji z klocków LEGO ma aż trzy piętra i na każdym poziomie znajdują się tajemnice. Czy jesteś gotowy, aby je poznać? Niekończąca się zabawa w …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Posterunek policji 10278

LEGO.com LEGO.com 949,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Icons

Opis LEGO Posterunek policji 10278

Posterunek policji, który ma wiele tajemnic. To na pewno jest LEGO 10278. 2923 części to konstrukcja dla prawdziwych ekspertów. Piękna konstrukcja i tajemnicze szczegóły zawładną wyobraźnią każdego fana LEGO. Ten posterunek policji z klocków LEGO ma aż trzy piętra i na każdym poziomie znajdują się tajemnice. Czy jesteś gotowy, aby je poznać?

Niekończąca się zabawa w budowanie

LEGO 10278 gwarantuje wiele godzin zabawy w budowanie. A kiedy skończysz, możesz po prostu zacząć wszystko od nowa. Możesz zdecydować, ile z trzech pięter chcesz wykorzystać w swoim budynku. Możesz również dostosować plany pięter do swoich potrzeb. Dzięki temu zabawa i budowanie z tym posterunkiem policji LEGO za każdym razem będzie wyzwaniem.

Więcej niż posterunek policji

Ten zestaw może być nazwany "Komisariatem Policji", ale jest w nim dużo więcej do odkrycia. Po jednej stronie znajduje się sklep z pączkami, w którym możesz kupić najpyszniejsze smakołyki. Po drugiej stronie znajdziesz kiosk z gazetami, więc zawsze będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami.

LEGO 10278 ma zbyt wiele szczegółów, by je wymienić. A może cela więzienna, w której można by zamknąć złoczyńcę? Uważaj jednak, żeby nie uciekł przez sekretny właz pod łóżkiem! Nie powinno też zabraknąć sejfu, w którym można przechowywać wszystkie dowody. A dzięki tablicy ze wszystkimi wskazówkami możesz rozwiązać każdą sprawę. Jest nawet aparat fotograficzny, dzięki któremu możesz zrobić zdjęcie przestępcy. Ten posterunek policji z klocków LEGO to prawdziwa gratka.

Budynki modułowe

Zestaw LEGO 10278 należy do pomysłowej serii LEGO "Modular Buildings". Zestawy z tej serii pasują do siebie i oferują dorosłym budowniczym wiele wyzwań. W tej serii jest już sporo różnych budynków, więc możesz zebrać razem ładne miasto.

Ten posterunek policji z pewnością będzie przyciągał wzrok w Twoim mieście. 5 minifigurek dołączonych do zestawu jeszcze bardziej ożywia to miejsce. Czy funkcjonariusze potrafią również doprowadzić do pomyślnego zakończenia kolejnej sprawy? Czy dzisiaj przestępca ucieknie? A czy sklep z pączkami ma już nowy smak pączków?

Znajdź swoją własną historię

Ten posterunek policji LEGO zachęca do wymyślania własnych historii. Jego liczne szczegóły pozwolą Ci na przeżycie nowej przygody każdego dnia. Jeśli połączysz posterunek policji z innymi zestawami Budowli Modułowych, będziesz miał jeszcze więcej zabawy.

Liczba klocków i techniki konstrukcyjne będą dobrym wyzwaniem dla dorosłych fanów LEGO, ale wszyscy będą się cieszyć tą piękną budowlą. Czy jesteś gotowy na lepszą pracę detektywistyczną?

 • Pełen sprytnych rozwiązań konstrukcyjnych i ukrytych niespodzianek zestaw LEGO 10278 Posterunek policji to doskonały wybór dla dorosłych, którzy rozglądają się za jakimś wciągającym projektem.
 • Odkryj stylowe funkcje i szczegóły, które pomogą Ci rozwiązać zagadki kryminalne, np. tablicę spraw z autentycznymi czerwonymi liniami łączącymi poszlaki, magnetofon szpulowy, celę więzienną, szafkę na dowody i nie tylko.
 • Dzięki 2923 elementom i 5 minifigurkom, wśród których znajdziesz policjanta z lat 40., w zestawie jest wiele do odkrycia. W komplecie są też płytki z nadrukami imitujące billboard, telefon i maszynę do pisania, które ożywiają szczegółowe scenerie.
 • Ten zestaw konstrukcyjny to wyzwanie konstruktorskie stworzone z myślą o dorosłych. Ucieszy wszystkich fanów kryminalnych spraw i miłośników klocków LEGO, dając im kreatywne zajęcie na wiele godzin.
 • Zestaw zawiera kilka nowych elementów, które spodobają się dorosłym fanom LEGO. Są to m.in. 2 elementy w niezwykle rzadkim nugatowym kolorze, 4 zwierzęce głowy zdobiące gzyms oraz odwrócony dwukolorowy łuk.
 • Model ma ok. 37 cm wysokości (z antenami), 25 cm szerokości i 25 cm głębokości.
 • W pudełku znajdziesz instrukcję w formie albumu, a w niej szczegółowy poradnik budowania oraz inspirujące ciekawostki na temat modelu.
 • Posterunek policji jest częścią kolekcji budynków modułowych — kreatywnych zestawów konstrukcyjnych stworzonych dla miłośników klocków LEGO, którzy lubią piękne projekty, drobiazgowe szczegóły i elegancką architekturę.
 • Elementy konstrukcyjne LEGO powstają z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu wszystkie klocki mają jednolity wygląd, pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Elementy LEGO powstają z myślą o bezpieczeństwie i jakości. Rygorystycznie testujemy wszystkie z nich, by mieć pewność, że każdy model jest równie solidny co piękny.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Posterunek policji
SKU
10278
Elementy
2923
Motyw
LEGO Icons, LEGO Creator Expert
Wiek
18+ lat
LEGO price
949,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.