Podwajaj punkty LEGO VIP za wszystkie zakupy. Zdobywaj nagrody szybciej! Daj mi to  

LEGO Mieszkania z serialu Przyjaciele 10292

Ten z dwoma mieszkaniami

lego 10292 mieszkania z serialu przyjaciele
 • 2048 Elementy
 • LEGO Icons Motyw
 • 10292 SKU

Czy śledziłeś przygody Rachel, Rossa, Joey'a, Phoebe, Chandlera i Moniki? Serial Przyjaciele rozpoczął się w 1994 roku i zakończył dekadę później, ale nadal cieszy się ogromną popularnością. Fani serialu często oglądali odcinki w kółko. Życie tych przyjaciół rozegrało się w dwóch kultowych nowojorskich mieszkaniach. Teraz możesz przeżyć niektóre z tych przygód dzięki zestawowi LEGO 10292 Friends. …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Mieszkania z serialu Przyjaciele 10292

LEGO.com LEGO.com 849,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Icons

Opis LEGO Mieszkania z serialu Przyjaciele 10292

Czy śledziłeś przygody Rachel, Rossa, Joey'a, Phoebe, Chandlera i Moniki? Serial Przyjaciele rozpoczął się w 1994 roku i zakończył dekadę później, ale nadal cieszy się ogromną popularnością. Fani serialu często oglądali odcinki w kółko. Życie tych przyjaciół rozegrało się w dwóch kultowych nowojorskich mieszkaniach.

Teraz możesz przeżyć niektóre z tych przygód dzięki zestawowi LEGO 10292 Friends. Zestaw budynków jest pełen rozpoznawalnych momentów z serialu. Można odtworzyć fioletowe ściany w salonie Moniki, fotele, na których siedzieli Joey i Chandler, oraz stół do piłkarzyków, na którym rozgrywano wiele meczów. Nawet kajak Joey'a i Chandlera, kurczak i kaczka są obecne. Który moment chciałbyś przeżyć na nowo?

Przeżyj kultowe chwile

Dzięki LEGO 10292 Friends możesz odtworzyć wszystkie zabawne momenty z serialu. Pamiętasz, jak w Święto Dziękczynienia indyk usiadł na głowie Joey'a? Pamiętasz, jak Rachel i Chandler zjedli skradziony sernik na podłodze w korytarzu?

A czy pamiętasz długi kij, którym przyjaciele sprawdzali, czy Brzydki Nagi Facet jeszcze żyje? Te i wiele innych niezapomnianych chwil przeżyjesz dzięki mieszkaniu LEGO Friends. Zestaw składa się z 2048 elementów i 7 minifigurek.

Cała grupa przyjaciół

Mieszkania nie są kompletne bez przyjaciół, którzy w nich mieszkają lub regularnie je odwiedzają. Dlatego LEGO 10292 zawiera minifigurki Rachel, Rossa, Joeya, Phoebe, Chandlera i Moniki.

Obecna jest nawet była dziewczyna Chandlera, Janice. Czy pamiętasz, jak brzmi jej śmiech? Wielu fanów serii na zawsze zapamięta ten dźwięk. Wszystkie postacie w tym zestawie LEGO mają charakterystyczne ubrania, więc od razu je rozpoznasz. Który z przyjaciół jest Twoim ulubieńcem?

Zbuduj swój własny świat Przyjaciół

LEGO 10292 nie jest pierwszym zestawem LEGO Friends. Udało się już odtworzyć Central Perk, słynną na całym świecie kawiarnię. Połącz Centralny Atut z tymi mieszkaniami, a łatwo stworzysz swój własny świat Przyjaciół. W końcu większość odcinków sitcomu miała miejsce w tych dwóch miejscach.

Od propozycji małżeństwa po wielkie bójki - wszystko miało tu miejsce. Ten zestaw LEGO pozwoli Ci przeżyć to wszystko jeszcze raz. Jest to prawdziwa gratka dla fanów serii. Za każdym razem, gdy zobaczysz mieszkania w swoim domu, na twojej twarzy pojawi się uśmiech.

Regularnie zmieniaj sceny lub odtwarzaj swoje ulubione momenty. Oczywiście można też wymyślać własne historie o nowych przyjaciołach. Co przeżyją z tobą Ross, Rachel, Monica, Chandler, Joey, Phoebe i Janice?

 • Zbuduj wierną replikę LEGO mieszkań Joeya i Chandlera oraz Moniki i Rachel, a także łączący je korytarz — umożliwi Ci to zestaw LEGO inspirowany serialem Przyjaciele, który doskonale sprawdzi się w roli ozdoby.
 • Bogaty w szczegóły i nawiązania do telewizyjnej produkcji zestaw konstrukcyjny LEGO Mieszkania z serialu Przyjaciele (10292) umili dzień, miesiąc, a nawet cały rok każdemu fanowi serialu.
 • Dzięki siedmiu minifigurkom i całej masie cudownych akcesoriów nawiązujących do najlepszych scen z serialu zestaw będzie wspaniale wyglądać na półce.
 • Ten wciągający zestaw dla dorosłych to idealny sposób na wyrażenie swojej pasji do serialu Przyjaciele. Świetnie sprawdzi się również jako prezent dla każdego zbieracza pamiątek związanych z serialem.
 • Zestaw ma ok. 10 cm wysokości, 64 cm szerokości i 31 cm głębokości. Dywany można wyjąć i stworzyć z nich ciekawe minimodele, tym samym zmniejszając rozmiary zestawu.
 • Spróbuj rozpoznać wszystkie kultowe sceny, do których nawiązuje ten zestaw. Pamiętasz sernik spadający na podłogę, kota atakującego Rossa na balkonie albo indyka, z którego Joey nie mógł wyjąć głowy?
 • W zestawie znajdują się autentyczne meble i dekoracje, które na pewno kojarzysz. Są tu rozkładane fotele Joeya i Chandlera, zielony podnóżek Moniki oraz Gladys — upiorny obraz Phoebe.
 • Zestaw LEGO Mieszkania z serialu Przyjaciele jest częścią kolekcji modeli konstrukcyjnych stworzonych dla dorosłych miłośników budowania, którzy lubią piękne wzornictwo, drobiazgowe szczegóły i elegancką architekturę.
 • Klocki konstrukcyjne LEGO powstają z najwyższej jakości materiałów. Zawsze do siebie pasują i można je z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • Kwestie bezpieczeństwa i jakości elementów LEGO są dla nas najważniejsze. Rygorystycznie testujemy wszystkie elementy, by mieć pewność, że każdy model jest równie solidny co piękny.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Mieszkania z serialu Przyjaciele
SKU
10292
UPC
673419340311
Elementy
2048
Motyw
LEGO Ideas
Wiek
18+ lat
LEGO price
849,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.