lego 10920 popoludniowa herbatka u elsy i olafa

LEGO Popołudniowa herbatka u Elzy i Olafa 10920

Ta zabawka do budowania z serii Disney Frozen daje maluchom mnóstwo mo?liwo?ci zabawy i nauki.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

62,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Popołudniowa herbatka u Elzy i Olafa 10920

Ta zabawka do budowania z serii Disney Frozen daje maluchom mnóstwo możliwości zabawy i nauki.

Nauka przez zabawę dla małych fanów filmu „Kraina Lodu”

Podczas zabawy maluchy zdobywają nowe umiejętności. Wczuwają się w role Elzy i Olafa i rozwijają zdolności emocjonalne. Mogą odgrywać różne scenariusze, co poprawia ich kreatywność i orientację przestrzenną. Każdy klocek można z łatwością chwycić i umieścić na miejscu, co pozwala przebudowywać zestaw i tworzyć własne historie, a to wspaniały sposób na rozwijanie wyobraźni i koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Zestawy początkowe i zabawki wspomagające rozwój LEGO DUPLO

Te urocze zestawy do budowania łączą popularne bajki i filmy, ulubione scenerie, znane postacie oraz bezpieczne klocki, dzięki czemu zapraszają maluchy do kreatywnej zabawy, a równocześnie wspomagają ich rozwój. Rodzice mogą obserwować, jak zabawa z czasem staje się coraz bardziej skomplikowana, a odgrywanie prostych scenek przechodzi w wymyślanie własnych historii.

  • Zainspiruj maluchy do pomysłowych przygód i ciekawej zabawy z Elzą i Olafem z hitowego filmu Disneya „Kraina Lodu”. Zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pudełka, a korzyści będą trwać całe życie!
  • Elza Disneya bawi się w śniegu z zaprzyjaźnionym, przeuroczym bałwankiem Olafem. Razem budują domek z lodu. Na stole czeka czajniczek herbaty, gorąca czekolada i ciastka — to będzie niezapomniane przyjęcie w zimowej scenerii.
  • Z Elzą i Olafem Disneya dzieci mogą rozwijać wyobraźnię. Odgrywanie niezliczonych przygód pozwala im udoskonalać zdolność kreatywnego myślenia, koordynację wzrokowo-ruchową, orientację przestrzenną oraz umiejętności emocjonalne.
  • Ten zestaw LEGO idealnie nadaje się dla początkujących konstruktorów i fanów „Krainy Lodu” Disneya. Elementy są duże i bezpieczne, więc ten pomysłowy zestaw do budowania dla dwulatków i starszych dzieci sprawdzi się jako prezent.
  • Złożony domek z lodu ma ok. 12 cm wysokości — to oznacza, że ten interesujący zestaw konstrukcyjny jest wystarczająco duży, by zaciekawić dzieci na dłużej, ale i wystarczająco mały, by spakować go i zabrać ze sobą w dowolne miejsce.
  • Siłą napędową tej rewelacyjnej zabawki edukacyjnej jest wyłącznie dziecięca wyobraźnia, dzięki czemu wzmacnia ona umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów. Dzieci mają możliwość kontrolowania zabawy… więc chą się bawić bez końca!
  • Pomysłowe odgrywanie ról rozpoczyna się natychmiast po otwarciu pudełka. Zestaw nie wymaga skomplikowanego składania nieporęcznych elementów. Proste instrukcje w mgnieniu oka zaintrygują i rozbawią dzieci.
  • Wprowadź przedszkolaka w świat realistycznych scenariuszy, znanych postaci, uroczych zwierzątek i pomysłowej zabawy zestawami prezentowymi LEGO DUPLO — zabawkami do budowania, które zachęcają do swobodnej, kreatywnej i rozwijającej zabawy.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO DUPLO spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu maluszki mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki— i tak jest niezmiennie od 1969 roku!
  • W Grupie LEGO upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO DUPLO, by mieć pewność, że każdy zestaw DUPLO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Specyfikacja LEGO Popołudniowa herbatka u Elzy i Olafa 10920

Oficjalne imię LEGO Popołudniowa herbatka u Elzy i Olafa
SKU 10920
EAN 5702016618105
UPC 673419318877
Elementy 17
Temat LEGO DUPLO
LEGO price 62,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie 10941
LEGO Urodzinowy pociąg myszek Miki i Minnie 10941
149,99 zł
LEGO Zamek wspaniałych przygód 43205
LEGO Zamek wspaniałych przygód 43205
439,99 zł
LEGO Księżniczki — pakiet 5008115
LEGO Księżniczki — pakiet 5008115
499,98 zł
LEGO Zaczarowany domek na drzewie 43215
LEGO Zaczarowany domek na drzewie 43215
739,99 zł
LEGO Przygoda Dżasminy i Mulan 43208
LEGO Przygoda Dżasminy i Mulan 43208
157,24 zł
-17%
LEGO Dziedziniec zamku Anny 43198
LEGO Dziedziniec zamku Anny 43198
36,54 zł
-21%