lego 10943 szczesliwe chwile z dziecinstwa

LEGO Szczęśliwe chwile z dzieciństwa 10943

Zestaw Miasteczko LEGO DUPLO 10943 Szcz??liwe chwile z dzieci?stwa pozwala dzieciom odgrywa? scenki z obchodów Chi?skiego Nowego Roku i pierwszego dnia w przedszkolu. Dwa alternatywne modele do zbudowania sprawiaj?, ?e ta zabawka edukacyjna daje dzieciom nieograniczone mo?liwo?ci nauki poprzez zabaw?.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

328,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Szczęśliwe chwile z dzieciństwa 10943

Zestaw Miasteczko LEGO DUPLO 10943 Szczęśliwe chwile z dzieciństwa pozwala dzieciom odgrywać scenki z obchodów Chińskiego Nowego Roku i pierwszego dnia w przedszkolu. Dwa alternatywne modele do zbudowania sprawiają, że ta zabawka edukacyjna daje dzieciom nieograniczone możliwości nauki poprzez zabawę.

Zabawa, która uczy dzieci i pozwala odetchnąć rodzicom
Rodzice mogą być świadkami kolejnych etapów rozwoju swoich dzieci podczas wspólnej zabawy modelem 2 w 1. Młodzi konstruktorzy uczą się tradycji związanych z obchodami Chińskiego Nowego Roku takich jak wręczanie czerwonych kopert i jedzenie pierożków, a także przygotowują się do przedszkolnej codzienności. Podczas odgrywania ról zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności manualne, ćwiczą umiejętności społeczne i rozwijają inteligencję emocjonalną, dzięki czemu lepiej poradzą sobie w życiu, gdy dorosną.

Praktyczne zabawki edukacyjne dla małych dzieci
Zestawy LEGO DUPLO zapewniają przedszkolakom narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki.

  • Miasteczko LEGO DUPLO 10943 Szczęśliwe chwile z dzieciństwa to zestaw 2 w 1, dzięki któremu dzieci nauczą się, jak wyglądają obchody Chińskiego Nowego Roku oraz pierwszy dzień w przedszkolu.
  • Zestaw zawiera całe mnóstwo wysokiej jakości funkcji, w tym otwierane drzwi i okna, tkaniny do łóżek, otwierane szuflady, obrotowy stolik z pierożkami dim sum oraz zjeżdżalnię dla figurek.
  • Podczas odgrywania ról związanych z tradycyjnymi obchodami Chińskiego Nowego Roku oraz pobytem w przedszkolu dzieci rozwijają umiejętności, które przydadzą im się w prawdziwym życiu.
  • Dla dzieci w wieku od 2 lat. Ten wyróżniający się zestaw pełen wielu funkcji umożliwia przedszkolakom zabawę i pozwala poznać ciekawostki związane z wydarzeniami z życia codziennego.
  • Model inspirowany Chińskim Nowym Rokiem ma ok. 28 cm wysokości, 44 cm szerokości i 44 cm głębokości, a model inspirowany przedszkolem — ok. 21 cm wysokości, 44 cm szerokości i 40 cm głębokości.
  • Podczas zabawy dzieci poznają cyferki, literki, godziny i codzienne nawyki, nauczą się przygotowywać jedzenie, szykować się do snu i korzystać z nocniczka, a także dowiedzą się, jak ważnymi osobami w życiu każdego człowieka są członkowie rodziny i przyjaciele.
  • Rodzicom i dziadkom ten zestaw spodoba się tak samo jak dzieciom. Zabawka umożliwia odgrywanie scen z rodzinnych uroczystości oraz pozwala poznać tradycje i przygotować się na pierwszy dzień w przedszkolu.
  • Seria Miasteczko LEGO DUPLO przeniesie przedszkolaków do świata znanych scenariuszy, ciekawych postaci i nauki poprzez zabawę. Zabawki z tej serii zostały profesjonalnie zaprojektowane z myślą o rozwoju młodych konstruktorów poprzez zabawę, która nigdy się nie kończy.
  • Elementy LEGO DUPLO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości. Dzięki temu maluchy mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku.
  • Klocki i elementy LEGO DUPLO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.

Specyfikacja LEGO Szczęśliwe chwile z dzieciństwa 10943

Oficjalne imię LEGO Szczęśliwe chwile z dzieciństwa
SKU 10943
EAN 5702016911305
Elementy 227
Temat LEGO DUPLO
LEGO price 328,99 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Pudełko z serduszkiem 10909
LEGO Pudełko z serduszkiem 10909
79,99 zł
LEGO Ciężarówka recyklingowa 10987
LEGO Ciężarówka recyklingowa 10987
79,99 zł
LEGO Dzikie zwierzęta Afryki 10971
LEGO Dzikie zwierzęta Afryki 10971
39,99 zł
LEGO Piernikowy domek Świętego Mikołaja 10976
LEGO Piernikowy domek Świętego Mikołaja 10976
149,99 zł
LEGO Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami 10965
LEGO Zabawa w kąpieli: pływający pociąg ze zwierzątkami 10965
79,99 zł
LEGO Opieka nad zwierzętami na farmie 10416
LEGO Opieka nad zwierzętami na farmie 10416
234,99 zł