LEGO 10958 Kreatywne przyjęcie urodzinowe

Zestaw doskonały do kreatywnego budowania

lego 10958 kreatywne przyjecie urodzinowe
 • 200 Elementy
 • LEGO DUPLO Motyw
 • 10958 SKU

Pokaż małym konstruktorom świat praktycznego budowania oraz zabawy poprzez naukę dzięki kolorowym klockom i elementom z zestawu LEGO® DUPLO® 10958 Klasyczne kreatywne przyjęcie urodzinowe.Pozwól małym dzieciom rozpalić wyobraźnię za pomocą 200 barwnych i różnorodnych klocków. Znajdziesz wśród nich m.in. gwiazdkę i arbuza. Ten wszechstronny zestaw konstrukcyjny sprawi, że zabawa i nauka nigdy się nie skończą.Z …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO 10958 Kreatywne przyjęcie urodzinowe

Lego.com LEGO.com 259,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DUPLO

Opis LEGO 10958 Kreatywne przyjęcie urodzinowe

 • Pokaż małym konstruktorom świat praktycznego budowania oraz zabawy poprzez naukę dzięki kolorowym klockom i elementom z zestawu LEGO DUPLO 10958 Klasyczne kreatywne przyjęcie urodzinowe.
 • Pozwól małym dzieciom rozpalić wyobraźnię za pomocą 200 barwnych i różnorodnych klocków. Znajdziesz wśród nich m.in. gwiazdkę i arbuza. Ten wszechstronny zestaw konstrukcyjny sprawi, że zabawa i nauka nigdy się nie skończą.
 • Z klocków przystosowanych do potrzeb przedszkolaków można zbudować tort urodzinowy, prezenty, przekąski, cyferki i nie tylko. Rodzice mogą pomóc dzieciom w budowaniu inspirujących modeli lub czego tylko dusza zapragnie.
 • Dla dzieci w wieku od 18 miesięcy. Dzięki elementom idealnie dopasowanym do dziecięcych rączek ten ciekawy zestaw do nauki dla małych dzieci sprawdzi się jako prezent na święta, urodziny lub bez okazji.
 • Ten 200-elementowy zestaw to gwarancja nieograniczonej zabawy. Klocki można również połączyć z innymi zestawami LEGO DUPLO, by zabawa była jeszcze lepsza.
 • Proste instrukcje budowania ułatwiają rodzicom i małym dzieciom tworzenie kreatywnych modeli. Zestaw zawiera wiele elementów pobudzających wyobraźnię, więc dzieci mogą stworzyć, co tylko zechcą.
 • Wszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO DUPLO są profesjonalnie zaprojektowane i zawierają kreatywne funkcje, które zachęcają rodziców do wspólnej zabawy wspierającej rozwój dzieci.
 • Zestawy LEGO DUPLO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości. Dzięki temu maluchy mogą z łatwością chwycić, złączyć i rozłączyć klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku.
 • Klocki i elementy LEGO DUPLO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kreatywne przyjęcie urodzinowe
SKU
10958
EAN
5702016973594
Elementy
200
Motyw
LEGO DUPLO
LEGO price
259,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.