LEGO Samolot i lotnisko 10961

Pozwl dzieciom pobuja w obokach z zestawem lotniczym

lego 10961 samolot i lotnisko
 • 28 Elementy
 • LEGO DUPLO Motyw
 • 10961 SKU

Zestaw LEGO DUPLO Town Samolot i lotnisko (10961) pozwoli maluchom każdego dnia polecieć w wyobraźni w inne, nowe miejsce. Wspólna zabawa na lotnisku z przedszkolakiem. Rodzinny lot samolotem pasażerskim to dla malucha emocjonująca przygoda. Dołącz do taty i córeczki, którzy lecą z wizytą do krewnych i przyjaciół. Górną połowę samolotu można zdjąć, by pobawić się w …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Samolot i lotnisko 10961

Lego.com LEGO.com 129,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO DUPLO

Opis LEGO Samolot i lotnisko 10961

Zestaw LEGO DUPLO Town Samolot i lotnisko (10961) pozwoli maluchom każdego dnia polecieć w wyobraźni w inne, nowe miejsce.

Wspólna zabawa na lotnisku z przedszkolakiem
Rodzinny lot samolotem pasażerskim to dla malucha emocjonująca przygoda. Dołącz do taty i córeczki, którzy lecą z wizytą do krewnych i przyjaciół. Górną połowę samolotu można zdjąć, by pobawić się w środku pojazdu. Lotnisko natomiast ma otwierane drzwi, obracającą się wieżę kontroli lotów i zjeżdżalnię dla bagażu. Członkowie rodziny już czekają, by uściskać nadlatujących pasażerów!

Praktyczne zabawki edukacyjne dla małych dzieci
Zestawy LEGO DUPLO zapewniają przedszkolakom narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki, a rodzicom pozwalają przeżyć niezwykłe chwile dzięki możliwości uczestniczenia w rozwoju pociech.

 • Wyrusz ze swoim maluchem w podniebną podróż w zestawie LEGO DUPLO Town Samolot i lotnisko (10961), który pozwoli Wam każdego dnia odkrywać w wyobraźni inne, nowe miejsce.
 • W komplecie trzy figurki DUPLO — tata, dziewczynka i pilot — a także samolot ze zdejmowanym dachem, obracana wieża kontroli lotów oraz zjeżdżalnia dla bagaży.
 • Realizmu zabawie w loty samolotem dodają wesołe akcesoria, takie jak pluszowy miś, flaga i otwierana walizka.
 • Odgrywanie ról i wymyślanie pomysłowych historyjek o podróżach samolotem i odwiedzinach u rodziny daje rodzicom możliwość uczestniczenia w każdym etapie rozwoju przedszkolaków przez wspólną, emocjonującą zabawę.
 • Szukasz ciekawego zestawu z samolotem dla dwulatka lub starszego dziecka, które uwielbia latanie? Zestaw LEGO DUPLO Town Samolot i lotnisko z pewnością pozwoli młodej wyobraźni pobujać w obłokach!
 • Zestaw ma ok. 22 cm wysokości, 38 cm szerokości i 29 cm głębokości i można go łatwo połączyć z innymi zestawami LEGO DUPLO, by zainspirować maluchy do jeszcze lepszej zabawy w świecie wyobraźni.
 • Aby kreatywne składanie modeli było jeszcze fajniejsze, do kompletu dołączone są proste instrukcje budowania z nieskomplikowaną historyjką obrazkową, w której występują elementy zestawu.
 • Wszystkie zestawy konstrukcyjne LEGO DUPLO są profesjonalnie zaprojektowane i zawierają kreatywne funkcje, które zachęcają rodziców do wspólnej zabawy wspierającej rozwój dzieci.
 • Zestawy LEGO DUPLO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości. Dzięki temu maluchy mogą z łatwością chwytać, układać i rozdzielać klocki — i tak jest niezmiennie od 1969 roku.
 • Klocki i elementy LEGO DUPLO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy z nich spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa dzieci.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Samolot i lotnisko
SKU
10961
EAN
5702017086439
UPC
673419349949
Elementy
28
Motyw
LEGO DUPLO
LEGO price
129,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.