lego 11006 niebieskie klocki kreatywne

LEGO Niebieskie klocki kreatywne 11006

Ta kolekcja niebieskich klocków LEGO jest pelna pomys?ów i inspiracji. Podczas zabawy w budowanie i przebudowywanie dzieci odkryj? swój kreatywny potencja? i wzmocni? umiej?tno?ci, które przydadz? im si? w doros?ym ?yciu.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

15,39 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO Niebieskie klocki kreatywne 11006

Ta kolekcja niebieskich klocków LEGO jest pelna pomysłów i inspiracji. Podczas zabawy w budowanie i przebudowywanie dzieci odkryją swój kreatywny potencjał i wzmocnią umiejętności, które przydadzą im się w dorosłym życiu.

Zacznij twórcze budowanie od zestawu początkowego LEGO

Czterolatkom i starszym dzieciom z pewnością przypadnie do gustu zabawa trzema łatwymi do zbudowania modelami LEGO. Proste instrukcje i zabawne funkcje pomagają szybko rozpocząć zabawę. Niebieski wieloryb z dużymi, okrągłymi oczami chlapie wodą, zabawkowy pociąg ma ruchome koła, a miniaturowy robot porusza rękami. Na tym jednak twórcza zabawa się nie kończy, ponieważ dzieci mogą wykorzystać klocki do przebudowania modeli, tworząc wiele własnych fantastycznych dzieł.

Budowanie wartościowych umiejętności z klockami LEGO

Zestawy LEGO Classic umożliwiają swobodną zabawę i wyrażanie siebie. Podczas budowania, tworzenia i wymyślania maluchy rozwijają umiejętności, które są gwarancją sukcesów w przyszłości.

  • Emocjonująca kolekcja niebieskich klocków LEGO zainspiruje czterolatki i starsze dzieci do budowania, tworzenia i wymyślania. Trzy łatwe do zbudowania modele i mnóstwo możliwości swobodnej zabawy pomogą każdemu maluchowi puścić wodze fantazji.
  • Z 52 klocków w tym zestawie można zbudować niebieskiego wieloryba, pociąg i robota, które zachęcają do twórczej zabawy. Z czasem dzieci zaczną składać własne modele, równocześnie ćwicząc ważne umiejętności, które przydadzą im się w dorosłym życiu.
  • Budowanie trzech modeli i zabawa nimi to świetna rozrywka, a gdy dzieci zaczną je przebudowywać i tworzyć własne, wszystko stanie się możliwe. Klocki można również połączyć z innymi zestawami LEGO, by zwiększyć możliwości zabawy.
  • Rewelacyjna zabawka konstrukcyjna dla początkujących budowniczych i wszystkich, którzy chcą powiększyć swoją kolekcję klocków LEGO. Ta wielofunkcyjna zabawka edukacyjna dla dzieci doskonale sprawdzi się jako prezent.
  • Zestaw LEGO Classic Niebieskie klocki kreatywne jest poręczny, dzięki czemu dzieci mogą mieć go przy sobie w każdym miejscu, a połączenie go z innymi zestawami LEGO zapewni jeszcze więcej kreatywnych możliwości.
  • Produkt napędzany dziecięcą wyobraźnią — zabawa nigdy się nie kończy! Zabawki bez elementów elektronicznych wzmacniają umiejętność krytycznego myślenia i rozwiązywania problemów, dając satysfakcję z własnoręcznego robienia ciekawych rzeczy.
  • Pomysłowa zabawa rozpoczyna się natychmiast po otwarciu pudełka. Proste i jasne instrukcje pozwolą dzieciom szybko złożyć modele początkowe. A gdy już zaczną budować, twórcza zabawa nigdy się nie skończy.
  • Każdy zestaw LEGO Classic pęka w szwach od pomysłów i inspiracji. Ten emocjonujący zbiór klocków i elementów zachęca do niekończącej się zabawy. W taki intuicyjny i wciągający sposób dzieci mogą udoskonalić swoją zdolność kreatywnego myślenia.
  • Zabawki LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razemz łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Grupa LEGO przestrzega światowych standardów bezpieczeństwa i jakości. Upuszczamy, zgniatamy, skręcamy, podgrzewamy, zginamy, zarysowujemy i rozciągamy klocki i elementy LEGO, masz więc pewność, że nasze zabawki są bezpieczne dla Twojego dziecka.

Specyfikacja LEGO Niebieskie klocki kreatywne 11006

Oficjalne imię LEGO Niebieskie klocki kreatywne
SKU 11006
EAN 5702016616576
UPC 673419317092
Elementy 52
Temat LEGO Classic
LEGO price 15,39 zł  –  lego.com
Instrukcje Pobierz instrukcję obsługi

Inni również oglądali

LEGO Kreatywna walizka 10713
LEGO Kreatywna walizka 10713
89,99 zł
LEGO Kreatywna zabawa neonowymi kolorami 11027
LEGO Kreatywna zabawa neonowymi kolorami 11027
89,99 zł
LEGO 10700 Zielona płytka konstrukcyjna
LEGO 10700 Zielona płytka konstrukcyjna
39,99 zł
LEGO 11002 Podstawowe klocki
LEGO 11002 Podstawowe klocki
89,99 zł
LEGO 10717 Klocki, klocki, klocki
LEGO 10717 Klocki, klocki, klocki
279,99 zł
LEGO Sterta klocków 11030
LEGO Sterta klocków 11030
279,99 zł