LEGO Biała płytka konstrukcyjna 11010

Wikszy, ciekawszy sposb na budowanie modeli do zabawy i ustawienia na pce

lego 11010 biala plytka konstrukcyjna
 • LEGO Classic Motyw
 • 11010 SKU

To największa jak dotąd biała płytka konstrukcyjna LEGO! Rozmiar 32x32 wypustki LEGO oznacza ok. 25 cm kwadratowych powierzchni, na których można budować obszerne modele do zabawy i ustawienia na półce. Większa, lepsza, jaśniejsza, bielsza Serce każdego konstruktora LEGO podbiją duże możliwości konstrukcyjne — od zamarzniętych jezior i ośnieżonych gór po słoneczne plaże i statki kosmiczne. Kto powiedział, …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Biała płytka konstrukcyjna 11010

Amazon.pl Amazon.pl 98,87 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Classic

Opis LEGO Biała płytka konstrukcyjna 11010

To największa jak dotąd biała płytka konstrukcyjna LEGO! Rozmiar 32x32 wypustki LEGO oznacza ok. 25 cm kwadratowych powierzchni, na których można budować obszerne modele do zabawy i ustawienia na półce.

Większa, lepsza, jaśniejsza, bielsza

Serce każdego konstruktora LEGO podbiją duże możliwości konstrukcyjne — od zamarzniętych jezior i ośnieżonych gór po słoneczne plaże i statki kosmiczne. Kto powiedział, że podstawka musi być na spodzie? Wysokiej jakości płytka utrzyma klocki pod dowolnymkątem — nawet do góry nogami — więc z powodzeniem można na niej budować przygody superbohaterów, a jednocześnie wciąż z łatwością zdejmować z niej klocki. A po zakończonym budowaniu solidna płytka pozwoli dzieciom przetransportować ich arcydzieła i w całości ustawić na półce.

Swobodna zabawa rozwijająca umiejętności

Zestawy LEGO Classic pozwalają na wyrażanie siebie i swobodną zabawę. Podczas budowania, tworzenia i wymyślania dzieci rozwijają pomysłowość i ćwiczą rozwiązywanie problemów.

 • Płytka 32x32 wypustki to dla miłośników LEGO solidna podstawa do kreatywnego budowania, inspirujący krajobraz do pomysłowej zabawy i wytrzymała platforma do wyeksponowania gotowego modelu.
 • Solidna, wytrzymała płytka w pięknym śnieżnobiałym kolorze ma ok. 25 cm kwadratowych powierzchni i 1024 wypustki ułożone w idealnych rzędach, które gwarantują doskonałą przyczepność wszystkich elementów LEGO.
 • Biała płytka otwiera przed dziećmi świat pełen niezwykłych możliwości. Utrzyma ona klocki pod każdym kątem (nawet do góry nogami), co pomaga w przenoszeniu i eksponowaniu modeli, a jednocześnie wciąż z łatwością można zdejmować z niej klocki.
 • Podaruj wielofunkcyjną płytkę budowniczemu LEGO i patrz, jak powstaje nowe, niezwykłe dzieło. To świetny pomysł na prezent dla dzieci od 4 lat — bez względu na to, czy są początkującymi, czy zaawansowanymi konstruktorami.
 • Biała płytka konstrukcyjna LEGO ma ok. 25 cm kwadratowych powierzchni. Jest wystarczająco duża, by pomieścić ambitne projekty budowlane i obszerne kolekcje — może wszystkie Twoje minifigurki? Pasuje do wszystkich zestawów konstrukcyjnych LEGO.
 • Płytka konstrukcyjna LEGO i kreatywne budowanie nie wymagają baterii. Wystarczy wręczyć płytkę dziecku, a zabawa zacznie się niemal natychmiast!
 • Produkt nie wymaga instrukcji ani montażu. Od momentu wyjęcia z pudełka płytka może służyć za bazę niezliczonych, twórczych pomysłów.
 • Zestawy LEGO Classic pękają w szwach od pomysłów i inspiracji. Emocjonujące kolekcjeklocków i elementów zachęcają do niekończącej się zabawy. W taki intuicyjny i radosny sposób dzieci mogą udoskonalić swoją zdolność kreatywnego myślenia.
 • Zestawy LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe. Dzięki temu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
 • W Grupie LEGO rygorystycznie testujemy wszystkie klocki i elementy LEGO Classic, dzięki czemu mamy pewność, że każda z naszych zabawek spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Biała płytka konstrukcyjna
SKU
11010
EAN
5702016616613
UPC
673419317139
Motyw
LEGO Classic
LEGO price
44,99 zł

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.