LEGO Kreatywne klocki 11016

Inspirujcy zestaw LEGO dla kreatywnych dzieciakw!

lego 11016 kreatywne klocki
 • 1201 Elementy
 • LEGO Classic Motyw
 • 11016 SKU

Zestaw Kreatywne klocki (11016) zawiera 1200 elementów, które otworzą przed dziećmi drzwi do świata zabawy. Jest w nim mnóstwo klocków w różnych kolorach i kształtach oraz pełne wyrazu elementy z oczami, które pozwolą dzieciom zbudować wszystko, co tylko podpowie im wyobraźnia. Jest tam też siedem pomysłów na ciekawe modele, więc zabawa może się rozpocząć od …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Kreatywne klocki 11016

Lego.com LEGO.com 160,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Classic

Opis LEGO Kreatywne klocki 11016

Zestaw Kreatywne klocki (11016) zawiera 1200 elementów, które otworzą przed dziećmi drzwi do świata zabawy. Jest w nim mnóstwo klocków w różnych kolorach i kształtach oraz pełne wyrazu elementy z oczami, które pozwolą dzieciom zbudować wszystko, co tylko podpowie im wyobraźnia. Jest tam też siedem pomysłów na ciekawe modele, więc zabawa może się rozpocząć od razu!

Niezwykły prezent LEGO dla małych budowniczych
Chłopcy i dziewczynki w wieku od 4 lat zachwycą się pomysłami na modele, wśród których jest młyn wodny, wysoki ptak, kałamarnica, gruszka, jabłoń, prom kosmiczny i myszka na kawałku sera. Do modeli dołączono łatwe instrukcje, by nawet nowicjusze mogli poczuć radość i dumę z samodzielnego złożenia zabawek LEGO.

Swoboda tworzenia
Zestawy LEGO Classic podsuwają dzieciom pomysły i proste instrukcje budowania ciekawych modeli. Podczas świetnej zabawy, dzieci rozwijają zdolności rozwiązywania problemów i umiejętności kreatywne, które będą im towarzyszyć przez całe życie.

 • Pomóż dzieciom rozwijać ważne umiejętności życiowe — podaruj im zestaw LEGO Classic Kreatywne klocki (11016), który liczy 1200 rozmaitych klocków, kształtów i oczu i pozwala zbudować siedem ciekawych modeli.
 • Co jest w pudełku? Wszystko, czego dzieci potrzebują do zbudowania młyna wodnego, wysokiego ptaka, kałamarnicy, gruszki, jabłoni, promu kosmicznego i myszki na kawałku sera, a do tego mnóstwo innych elementów LEGO, by zabawa była jeszcze lepsza.
 • Dzieci mogą zbudować modele według dołączonych inspiracji, a potem zająć się obmyślaniem nowych, pomysłowych sposobów tworzenia zabawek z klocków LEGO, odkryciami i wprowadzaniem własnych innowacji.
 • Wysokiej jakości zestaw konstrukcyjny LEGO to świetny prezent pod choinkę, na urodziny lub z innej okazji dla chłopców i dziewczynek od czwartego roku życia.
 • Zawiera 1200 oryginalnych elementów LEGO, które pozwalają nadać kształt każdemu pomysłowi!
 • Klocki do budowy poszczególnych modeli są zapakowane w osobne woreczki — wystarczy wybrać, otworzyć opakowanie i budować!
 • Każdy pomysł na model jest uzupełniony o przejrzyste instrukcje, więc nawet zupełni nowicjusze będą mogli poczuć dumę z samodzielnego zbudowania zabawek LEGO.
 • Zabawki LEGO Classic podsuwają pomysły i zachęcają do zabawy. Odkrywając radość z samodzielnego budowania zabawek LEGO, dzieci rozwijają zdolności twórcze i ćwiczą umiejętności manualne, które będą im się przydawać przez całe życie.
 • Produkcja klocków i elementów LEGO odbywa się w zgodzie z rygorystycznymi branżowymi standardami jakości, dzięki czemu wszystko do siebie pasuje, a zabawa jest przyjemnością.
 • Zabawki konstrukcyjne LEGO przechodzą gruntowne testy, aby można było mieć pewność, że spełniają surowe światowe wymogi bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Kreatywne klocki
SKU
11016
EAN
5702016972054
Elementy
1201
Motyw
LEGO Classic
LEGO price
160,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.