lego 21166 opuszczona kopalnia

LEGO „Opuszczona” kopalnia 21166

Zestaw LEGO Minecraft 21166 Opuszczona kopalnia przenosi Minecrafta do prawdziwego ?wiata ? dzieci mog? pomóc g?ównemu bohaterowi gry wydobywa? surowce, budowa? konstrukcje i zwiedza? ?wiat, a tak?e odpiera? ataki ró?nych wrogo nastawionych stworze?.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

LEGO.com

LEGO.com

109,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO „Opuszczona” kopalnia 21166

  • Zestaw LEGO Minecraft 21166 Opuszczona kopalnia przenosi Minecrafta do prawdziwego świata — dzieci mogą pomóc głównemu bohaterowi gry wydobywać surowce, budować konstrukcje i zwiedzać świat, a także odpierać ataki różnych wrogo nastawionych stworzeń.
  • W zestawie znajdują się postacie i stworzenia znane z Minecrafta: Steve, zombie, pająk i żywy śluz. Dzieci znajdą w nim również węgiel, żelazo i diament oraz żwir, który może spaść na wrogów.
  • Gracze muszą pomóc Steve'owi wydobyć niezbędne surowce, ale żeby to zrobić, najpierw trzeba zwabić zombie, pająka i żywy śluz do wejścia do jaskini — tam dzieci mogą użyć ręcznie obsługiwanego urządzenia i zrzucić stworzeniom na głowę żwir.
  • Doskonały prezent urodzinowy lub świąteczny dla dzieci w wieku od 7 lat, które chcą przenieść świat Minecrafta do rzeczywistości.
  • Ten wszechstronny, zachęcający do nieograniczonej i kreatywnej zabawy zestaw LEGO Minecraft ma ok. 14 cm wysokości, 19 cm szerokości i 12 cm głębokości. Można go również z łatwością połączyć z innymi zestawami LEGO Minecraft.
  • Nie wymaga baterii. Zestaw LEGO Minecraft jest napędzany dziecięcą wyobraźnią, więc zabawa nigdy się nie kończy. Praktyczna zabawa rozwija u dzieci zręczność, kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Proste drukowane instrukcje pozwolą dzieciom natychmiast zabrać się do budowania i zabawy, a ciekawe postacie, funkcje i miejsca znane z gry Minecraft dostarczą konstruktorom maksymalnej frajdy.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO Minecraft przenoszą cyfrowy świat gry Minecraft do prawdziwego życia. Wysokiej jakości modele LEGO Minecraft o realistycznym wyglądzie gwarantują dzieciom zupełnie nowy wymiar zabawy!
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO spełniają najwyższe standardy branżowe, dzięki czemu wszystkie klocki pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Klocki i elementy LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że zestaw konstrukcyjny, który podarujesz dziecku, spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Inni również oglądali

LEGO Wilcza twierdza 21261
LEGO Wilcza twierdza 21261
169,99 zł
LEGO Domek na plaży żółwi 21254
LEGO Domek na plaży żółwi 21254
129,99 zł
LEGO Decydujące starcie z Dewastatorem 21257
LEGO Decydujące starcie z Dewastatorem 21257
209,99 zł
LEGO Wiśniowy ogród 21260
LEGO Wiśniowy ogród 21260
129,99 zł
LEGO Bitwa w mrocznej głębi 21246
LEGO Bitwa w mrocznej głębi 21246
299,99 zł
LEGO Loch szkieletów 21189
LEGO Loch szkieletów 21189
139,99 zł