lego 21324 123 sesame street

LEGO 123 Sesame Street 21324

Ju? od ponad 50 lat Ulica Sezamkowa jest ulubionym serialem familijnym wielu ludzi na ?wiecie. Dzi?ki zestawowi LEGO Ideas 21324 dla doros?ych teraz równie? i Ty mo?esz stworzy? kolorowy model 123 Sesame Street z klocków LEGO, aby jeszcze raz prze?y? klasyczne momenty z serialu.

Czytaj dalej...

Najlepsza oferta

lego.com

Lego.com

569,99 zł
Zobacz

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

Opis LEGO 123 Sesame Street 21324

Już od ponad 50 lat Ulica Sezamkowa jest ulubionym serialem familijnym wielu ludzi na świecie. Dzięki zestawowi LEGO Ideas 21324 dla dorosłych teraz również i Ty możesz stworzyć kolorowy model 123 Sesame Street z klocków LEGO, aby jeszcze raz przeżyć klasyczne momenty z serialu.

Błyskawicznie rozpoznawalne szczegóły
Model 123 Sesame Street składa się z mieszkania Berta i Erniego, pokoju Elma i domku dla ptaków, który Bert zbudował na dachu, a oprócz tego zawiera mnóstwo autentycznych szczegółów i akcesoriów, które spodobają się fanom. Dopełnienie kultowego rogu ulicy stanowią sklep Hoopera, gniazdo Big Birda, śmietnik, w którym mieszka Oscar the Grouch i inne elementy. W zestawie znajdują się minifigurki postaci znanych z serialu Ulica Sezamkowa, które zachęcają do kreatywnej zabawy: Elmo, Cookie Monster, Bert i Ernie oraz figurki Oscar the Grouch i Big Bird.

Wspaniały pomysł na prezent
Ten modelowy zestaw jest częścią kolekcji zestawów LEGO, dzięki którym dorośli konstruktorzy mogą się zrelaksować podczas kreatywnego budowania. To świetny prezent dla członków rodziny i wszystkich fanów Ulicy Sezamkowej, miłośników LEGO i hobbystów takich jak Ty.

  • Zaproś wszystkich na Ulicę Sezamkową i przywołaj nostalgiczne wspomnienia podczas budowania tego kolekcjonerskiego zestawu LEGO Ideas 21324 z kultowym budynkiem 123 Sesame Street i sklepem Hoopera.
  • W zestawie znajdują się minifigurki: Elmo, Cookie Monster, Bert i Ernie oraz figurki Oscar the Grouch i Big Bird. Dzieci znajdą w nim również figurki gąsienicy Slimeya, rybki Dorothy, misia Radara i gumowej kaczuszki.
  • Model 123 Sesame Street zawiera pokój Elma oraz mieszkanie Berta i Erniego, w którym znajdują się portret bohaterów i wanna Erniego. Zestaw zawiera też wiele autentycznych szczegółów i akcesoriów, które spodobają się fanom.
  • Sklep Hoopera, gniazdo Big Birda, śmietnik, w którym mieszka Oscar the Grouch i inne dodatki sprawiają, że ten liczący 1367 elementy zestaw konstrukcyjny jest świetnym sposobem na spędzenie czasu w pojedynkę lub z rodziną.
  • Model ma ok. 24 cm wysokości, 36,2 cm szerokości i 21 cm głębokości. Ta przyciągająca wzrok ozdoba domu doskonale sprawdzi się również jako prezent LEGO dla fanów Ulicy Sezamkowej i wszystkich hobbystów.
  • Serial Ulica Sezamkowa został wymyślony przez Sesame Workshop — organizację non-profit, której celem jest edukowanie i wspieranie dzieci na całym świecie.
  • Zestaw zawiera przejrzyście napisane instrukcje, dzięki którym nawet nowicjusze w świecie LEGO poradzą sobie z budowaniem i będą się przy tym świetnie bawić. W zestawie znajduje się również ilustrowana broszura zawierająca informacje o historii Ulicy Sezamkowej, twórcy zestawu i nie tylko.
  • Ten zestaw LEGO Ideas dla dorosłych jest częścią kolekcji inspirujących modeli do zbudowania stworzonych z myślą o wymagających hobbystach takich jak Ty — rozglądających się za ciekawymi i kreatywnymi projektami, które pozwolą uciec od codziennej harówki i skupić się na sobie.
  • Klocki LEGO spełniają najwyższe branżowe standardy. Dzięki temu wszystkie mają jednolity wygląd, pasują do siebie i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Klocki i elementy do budowania LEGO są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i dokładnie badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw LEGO spełnia najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.

Inni również oglądali

LEGO 854121 Breloczek z Moniką
LEGO 854121 Breloczek z Moniką
19,99 zł
LEGO Każdy jest wspaniały 40516
LEGO Każdy jest wspaniały 40516
159,99 zł
LEGO Czerwona londyńska budka telefoniczna 21347
LEGO Czerwona londyńska budka telefoniczna 21347
549,99 zł
LEGO Ideas Sam w domu 21330
LEGO Ideas Sam w domu 21330
1.449,99 zł
LEGO Globus 21332
LEGO Globus 21332
1.099,99 zł
LEGO 40487 Przygoda na żaglowcu
LEGO 40487 Przygoda na żaglowcu
99,99 zł