LEGO Ideas Sam w domu 21330

Zestaw Home Alone to gratka dla kolekcjonerw i wietna ozdoba na wita

LEGO 21330 Ideas Home Alone
 • 3955 Elementy
 • LEGO Ideas Motyw
 • 21330 SKU

Film Home Alone stał się prawdziwym świątecznym klasykiem. Historia małego chłopca Kevina McAllistera, który przypadkowo zostaje sam w domu, jest uwielbiana od dziesięcioleci. Teraz przeżyj wszystkie swoje ulubione sceny z filmu w zestawie LEGO Home Alone. Zbuduj dom McAllisterów, odkryj różne pułapki i ciesz się wieloma wspaniałymi szczegółami. Czy scena z bojlerem, ucieczka do domku na …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Ideas Sam w domu 21330

LEGO.com LEGO.com 1.449,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Ideas

Opis LEGO Ideas Sam w domu 21330

Film Home Alone stał się prawdziwym świątecznym klasykiem. Historia małego chłopca Kevina McAllistera, który przypadkowo zostaje sam w domu, jest uwielbiana od dziesięcioleci. Teraz przeżyj wszystkie swoje ulubione sceny z filmu w zestawie LEGO Home Alone.

Zbuduj dom McAllisterów, odkryj różne pułapki i ciesz się wieloma wspaniałymi szczegółami. Czy scena z bojlerem, ucieczka do domku na drzewie w ogrodzie, a może moment, w którym Kevin używa wody po goleniu, to Twoje ulubione sceny?

Godziny zabawy w budowanie z prawie 4000 części

Zestaw LEGO 21330 składa się z 3 955 części. Z tych prawie 4000 elementów zbudujesz szczegółowy domek, domek na drzewie i furgonetkę oszustów. Otrzymasz również pięć minifigurek. Odtwórz wszystkie kultowe momenty z filmu z udziałem Kevina, jego matki Kate, złoczyńców Harry'ego i Marva oraz sąsiada Marleya.

W furgonetce oszustów znajdziesz między innymi łom i policyjną czapkę. Szczegóły, takie jak żelazo na twarzy Marva, dodają jeszcze więcej atmosfery. Cegła oświetleniowa w kotle to kolejny świetny szczegół.

Czas na podziwianie domu

Domek LEGO Home Alone jest wykonany w taki sposób, że można go łatwo otworzyć z tyłu. Nawet dach może się otworzyć, dzięki czemu możesz podziwiać poddasze. Wszystkie pokoje są niesamowicie umeblowane. W tym zestawie LEGO zaskoczy Cię wszystko, co napotkasz.

Przeżyj film scena po scenie lub wymyśl swoje własne niesamowite przygody z tymi bohaterami. Z tym wspaniałym zestawem możesz wybrać dowolną drogę. Domek ma 27 centymetrów wysokości, 34 centymetry szerokości i 37 centymetrów głębokości. Zapewnij mu specjalne miejsce w swoim domu, abyś mógł się nim cieszyć jeszcze nie raz.

Doskonałe dla dorosłych fanów

Oryginalny film Home Alone ukazał się w 1990 roku. Ten zestaw LEGO spodoba się wszystkim fanom pierwszej godziny filmu. Gra LEGO Home Alone jest przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia. Albo, jako rodzic, przekaż swoją miłość do tego filmu dzieciom, składając ten zestaw LEGO.

Podczas budowy będziecie odkrywać najpiękniejsze części planu, a potem wspólnie odgrywać swoje ulubione sceny. Tak jak film można oglądać w kółko, tak i ten zestaw budowlany zapewnia mnóstwo zabawy w kółko. Kogo uszczęśliwisz tym wspaniałym zestawem?

 • Z zestawem LEGO Sam w domu (21330) powspominasz uwielbiany przez całą rodzinę świąteczny film komediowy. W środku znajdziesz model domu McCallisterów, domek na drzewie i furgonetkę złodziejaszków. To świetna zabawka, która może też stać się ozdobą Twojej kolekcji.
 • Zestaw z filmową pamiątką do zbudowania z klocków to fajny pomysł na świąteczny prezent dla milenialsów, którzy lubią film „Kevin sam w domu”. W zestawie pięć minifigurek LEGO: Kevin McCallister, Kate McCallister, Harry, Marv i „staruszek” Marley.
 • Ściany i dach domu otwierają się, pozwalając na łatwy dostęp do wnętrza, gdzie kryje się wiele zabawnych funkcji, w tym huśtające się puszki z farbami. Jest tam także piec w piwnicy, który świeci, oraz dźwignia, dzięki której Kevin może zjechać po schodach na swoich sankach.
 • W każdym pokoju i we wnętrzu furgonetki znajdziesz detale, które ożywiają wspomnienie najzabawniejszych scen. Bardzo ważna jest też lina, po której Kevin może uciec do domku na drzewie.
 • Budowanie tego zestawu to doskonała świąteczna rozrywka dla całej rodziny, a mierzący ok. 27 cm wysokości, 34 cm szerokości i 37 cm głębokości model może stać się ozdobą bożonarodzeniowej kolekcji.
 • Klocki są zapakowane w 24 woreczki, co pozwala budować w zgodzie z fabułą filmu. W zestawie jest bateria LR41 do zasilania świecącego klocka LEGO w piecu.
 • Model liczy 3957 elementów i zawiera ilustrowaną broszurkę, z której dowiesz się więcej o filmie „Kevin sam w domu” oraz o fanie i projektantach LEGO, którzy stworzyli ten zestaw. Są tam także szczegółowe instrukcje budowania, dzięki którym składanie klocków będzie fascynującą i satysfakcjonującą zabawą.
 • Ten kolekcjonerski zestaw dla dorosłych jest częścią emocjonującej serii modeli LEGO Ideas stworzonych przez fanów, wybranych głosami tysięcy miłośników LEGO oraz wyprodukowanych przez Grupę LEGO.
 • Elementy LEGO spełniają rygorystyczne branżowe standardy jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że łatwo się łączą i mocno się trzymają. I tak jest niezmiennie od 1958 r.
 • Klocki i elementy do budowania LEGO są poddawane gruntownym testom. Dzięki temu mamy pewność, że każdy zestaw LEGO spełnia rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Ideas Sam w domu
SKU
21330
EAN
5702017006178
Elementy
3955
Motyw
LEGO Ideas
Wiek
18+ lat
LEGO price
1.449,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.