LEGO Domek na drzewie na safari 31116

Harce ze zwierztami w domku na drzewie na safari do przebudowania

lego 31116 domek na drzewie na safari
 • 397 Elementy
 • LEGO Creator 3 w 1 Motyw
 • 31116 SKU

Zestawy LEGO 3 w 1 Creator umożliwiają dzieciom tworzenie trzech różnych konstrukcji za pomocą jednego zestawu. Na rynku pojawiło się już wiele różnych zestawów Creator 3 w 1. Z zestawem LEGO 31116 Safari Dzikie zwierzęta domek na drzewie dzieci w wieku od 7 lat mogą wybrać się na ekscytujące safari. Po pierwsze, z tego zestawu możesz …

Czytaj dalej...

Ceny dla LEGO Domek na drzewie na safari 31116

Lego.com LEGO.com 97,99 zł Zobacz

Zobacz więcej zestawów LEGO Creator 3 w 1

Opis LEGO Domek na drzewie na safari 31116

Zestawy LEGO 3 w 1 Creator umożliwiają dzieciom tworzenie trzech różnych konstrukcji za pomocą jednego zestawu. Na rynku pojawiło się już wiele różnych zestawów Creator 3 w 1. Z zestawem LEGO 31116 Safari Dzikie zwierzęta domek na drzewie dzieci w wieku od 7 lat mogą wybrać się na ekscytujące safari.

Po pierwsze, z tego zestawu możesz stworzyć domek na drzewie Safari Dzikie Zwierzęta. Zobacz, jak żyrafa składa miłą wizytę ludziom w domku na drzewie. W pobliżu zatrzymują się także jaskrawo ubarwione flamingi i dzioborożce.

Domek na drzewie ma drabinkę i balkon, a także część wewnętrzną z toaletą i umywalką. Czy chłopiec i dziewczynka wkrótce staną twarzą w twarz z regulowaną żyrafą, czy też ukryją się w chatce?

Lew czy krokodyl

Masz dość domku na drzewie? Następnie są jeszcze dwie instrukcje budowania, które możesz wykonać. Wolałbyś pojechać na safari z lwem czy z krokodylem? Z lwem budujesz samolot, w którym zmieści się jedna minifigurka. Zbierzesz też drzewo i afrykańską papugę karłowatą. To z pewnością będzie ekscytująca przygoda!

Czy nie wolałbyś zbudować krokodyla? Należy do nich katamaran z regulowanym żaglem. W ten sposób zostaną Ci również cegły, z których możesz zbudować afrykańskie marabu. Na jaką przygodę wyruszysz dzisiaj?

Fajne konstrukcje dla każdego budowniczego

Zestaw LEGO 31116 jest przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Korzystając z przejrzystych instrukcji budowy, można łatwo złożyć zestaw. Ponadto 397 klocków zachęca do tworzenia własnych konstrukcji. W ten sposób w pudełku znajdują się nie tylko trzy, ale nieskończona liczba konstrukcji.

Połącz zestaw 3 w 1 z innymi zestawami LEGO i puść wodze fantazji. A może monster truck albo łódź mieszkalna? A może wolałbyś zbudować szybki motocykl lub ziejącego ogniem smoka? A może minifigurki z domku na drzewie nagle natkną się na dinozaura podczas swojego safari? Możliwości są nieograniczone.

 • Zestaw konstrukcyjny LEGO Creator 3 w 1 Domek na drzewie na safari (31116) oczaruje dzieci trzema modelami: domkiem na drzewie, samolotem i łodzią.
 • W tym zestawie LEGO znajdziesz minifigurki chłopca i dziewczynki z aparatem fotograficznym, który umili wyprawę na wymyślone safari.
 • Domek na drzewie ma balkon z kanapą i drabiną oraz wnętrze z toaletą i umywalką. W komplecie są też trzy zbudowane z klocków zwierzęta: ruchoma żyrafa, flaming i dzioborożec.
 • Drugi model zawiera dwupłatowiec z kokpitem dla minifigurki, lwa, drzewo i papużkę nierozłączkę, a trzeci — katamaran z ruchomym żaglem, krokodyla i marabuta.
 • Ten zestaw LEGO Creator 3 w 1 składa się z 397 klocków i z pewnością uszczęśliwi każdego siedmioletniego i starszego miłośnika zwierząt, który dostanie go w prezencie na urodziny lub święta.
 • Domek na drzewie LEGO ma ok. 18 cm wysokości, 12 cm głębokości i 12 cm szerokości — w sam raz, żeby się nim bawić albo postawić na honorowym miejscu w pokoju.
 • Kolejne przygody możnaprzeżyć z innymi zestawami LEGO Creator 3 w 1: Cyberdron (31111), Dziki lew (31112), Laweta z wyścigówkami (31113), Supermotocykl (31114) oraz Domek surferów na plaży (31118).
 • Zestawy LEGO Creator 3 w 1 pozwalają dzieciom przenieść się do niezwykłej krainy wyobraźni i wymyślać interesujące opowieści z trzema różnymi modelami w rolach głównych.
 • Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić.
 • Klocki do budowania LEGO spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na świecie.

Szczegóły produktu

Oficjalne imię
LEGO Domek na drzewie na safari
SKU
31116
EAN
5702016889383
UPC
673419336543
Elementy
397
Motyw
LEGO Creator 3 w 1
LEGO price
97,99 zł
Instrukcje
Pobierz instrukcję obsługi

UJAWNIENIE: Możemy otrzymać prowizję, jeśli użyjesz jednego z naszych linków, aby dokonać zakupu bez żadnych kosztów.

Nie preferujemy tych linków w cenniku. Jesteśmy niezależną porównywarką cen, a te linki pomagają nam w utrzymaniu witryny.

LEGO© Group nie jest w żaden sposób powiązana z tą witryną. Niektóre obrazy, teksty i znaki towarowe są własnością intelektualną LEGO Group.